آموزش امداد و نجات و کمک های اولیه به 600 هزار سرباز

آموزش امداد و نجات و کمک های اولیه به 600 هزار سرباز

رییس جمعیت هلال احمر کشورمان اعلام کرد که 600 هزار سرباز وظیفه آموزش های مربوط به کمک های اولیه و امداد و نجات را با محوریت این جمعیت فرا گرفته اند.

به گزارش لاکو، پیرحسین کولیوند در اختتامیه اولین دوره مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: سال گذشته زلزله در سوریه و ترکیه به وقوع پیوست که علیرغم درگیری هلال احمر در امدادرسانی در زلزله خوی، اولین کشوری بودیم که وارد سوریه و ترکیه شدیم و اتفاقا اقدامات موثری را انجام دادیم.

وی افزود: نیروهای مسلح ما در آن موقعیت در ارسال کمک های بشردوستانه به کشورهای زلزله زده کمک زیادی کردند که در نتیجه تلاش های انجام شده، عنوان عالی ترین نشان فداکاری و خدمت به جمهوری اسلامی ایران داده شد.

«انقلاب» در امداد و نجات

ارتش، قهرمان المپیک مهارتی سربازان شد

کولیوند گفت: از زمان شروع دوره های آموزش های کارکنان وظیفه نیروهای مسلح تا به امروز ما با ستادکل نیروهای مسلح هماهنگی خوبی داشتیم، به زوریکه نزدیک به 600 هزار سرباز با کمک جمعیت هلال احمر آموزش های اولیه در حوزه امداد و نجات و همچنین کمک های اولیه را فرا گرفتند. مربیان جمعیت هلال احمر در مراکز آموزشی حضور پیدا کرده و اقدام به ارایه آموزش به سربازان کردند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آموزش امداد و نجات و کمک های اولیه به 600 هزار سرباز" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آموزش امداد و نجات و کمک های اولیه به 600 هزار سرباز"، کلیک کنید.