ابلاغ ۲۸ هزار میلیارد تومان اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهور – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

ابلاغ ۲۸ هزار میلیارد تومان اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهور - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، محمد کرمی صبح امروز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران که با محوریت نشست خود و مجمع نمایندگان استان با دکتر مخبر سرپرست ریاست جمهوری، انجام شد، افزود: طی نشستی که به همراه اعضای مجمع نمایندگان استان با سرپرست ریاست جمهوری داشتیم، مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت و در این بخش، ۲۸ هزار میلیارد تومان برای اجرای این مصوبات در حوزه‌های مختلف ابلاغ شد.

وی اظهار کرد: با وجود اینکه سفر دوم شهید آیت الله رئیسی به استان سیستان و بلوچستان، انجام نشد، اما طرح‌هایی که برای این سفر مصوب شده بود، ابلاغ و به طور جد به دنبال اجرایی شدن طرح‌ها در استان هستیم.

نماینده عالی دولت در استان، اضافه کرد: علاوه بر این، بعد از جلسات مختلفی که با سازمان برنامه و بودجه کشور و مجموعه‌های دولتی برگزار شده، در نهایت بسته ۶۰ همتی نیز از سوی سرپرست ریاست جمهوری برای اجرای طرح‌های مختلف مصوب و ابلاغ شد.

وی در ادامه تصریح کرد: این بسته، تغییر اساسی در بخش‌های زیرساختی از جمله راه‌ها، آبرسانی روستایی و شهری، برق رسانی، راه آهن، گازرسانی و غیره ایجاد خواهد کرد و شاخصه‌های استان در همه حوزه‌های زیرساختی ارتقا خواهد یافت.

کرمی بیان کرد: موضوع دیگری که در این جلسه مطرح شد، پیگیری مشکل شش هزار و ۲۰۰ نفر معلم خرید خدمت در استان نیز انجام شد که در این نشست، تبدیل وضعیت آنان به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در نشست با سرپرست ریاست جمهوری همچنین موضوع خط انتقال محصولات سوختی از استان کرمان به سیستان و بلوچستان، سوخت کشاورزان و مشکلات کارخانه ریسندگی بافت بلوچ نیز مطرح و مقرر شده و پیگیری‌های لازم در خ صوص حل این مسائل انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابلاغ ۲۸ هزار میلیارد تومان اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهور – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابلاغ ۲۸ هزار میلیارد تومان اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهور – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.