ادامه عملیات هلال احمر در حج امسال / بازگشت حجاج بیمار، تحت مراقبت‌های درمانی

ادامه عملیات هلال احمر در حج امسال / بازگشت حجاج بیمار، تحت مراقبت‌های درمانی

رئیس جمعیت هلال احمر از پایان عملیات بهداشتی و درمانی در مراسم تشریق در حج امسال خبر داد و در عین حال تاکید کرد که فعالیت هلال احمر در مراسم حج امسال تا زمان بازگشت آخرین کاروان به کشور همچنان ادامه دارد.

به گزارش لاکو، دکتر پیرحسین کولیوند در خصوص آخرین وضعیت خدمات رسانی به حجاج گفت: با خروج همه زائران از منا، عملیات بهداشتی و درمانی هلال احمر در ایام تشریق پایان یافت. در این مدت به بیش از ۳۲ هزار نفر خدمات درمانی ارائه و ۱۷۹ نفر در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها درمان شدند.

وی افزود: وقوف اضطراری حجاج نیز به صورت کامل انجام و زائران در حوزه انجام اعمال حج با مشکلی مواجه نشدند.

بنابر اعلام هلال احمر، کولیوند ادامه داد: عملیات هلال احمر در مراسم حج ادامه دارد و آن دسته از حجاجی که سلامت آن‌ها با مشکل مواجه شده، تحت مراقبت های درمانی به کشور بر می‌گردند.

رئیس هلال احمر خاطرنشان کرد: در ایام حج برای ۶۷۹۹ نفر از حجاج تزریقات، ۴۵۹۰ نفر پانسمان و ۶۸۰۴ نفر تست قند و فشار خون انجام شد تا پوشش بهداشتی به صورت کامل در حج صورت گیرد. تا روز سه شنبه متاسفانه ۱۱ نفر از حجاج ایرانی جان خود را از دست دادند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه عملیات هلال احمر در حج امسال / بازگشت حجاج بیمار، تحت مراقبت‌های درمانی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه عملیات هلال احمر در حج امسال / بازگشت حجاج بیمار، تحت مراقبت‌های درمانی"، کلیک کنید.