استاندار اصفهان رأی خود را به صندوق انداخت

استاندار اصفهان رأی خود را به صندوق انداخت

به گزارش لاکو از اصفهان، سیدرضا مرتضوی پس از انداختن رأی خود به صندوق اخذ رای اظهار کرد: به دنبال شهادت آیت الله رئیسی و تحقق قانون اساسی مبنی بر تعیین رئیس جمهور ظرف ۵۰ روز، برنامه‌ریزی های فشرده‌ای در سراسر کشور و استان اصفهان جهت برگزاری انتخابات انجام شد.

وی ادامه داد: اکنون به دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رسیدیم و باتوجه به اینکه فضای تبلیغات و اطلاع‌رسانی نسبت به دور نخست یک هفته افزوده شد، مردم برای حضور در انتخابات آماده‌تر هستند.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: طلیعه حضور مردم در ساعات آغازین فرایند رأی‌گیری گواه این است که شاهد انتخابات پرشوری خواهیم بود.

مرتضوی با تأکید بر حضور حماسی مردم در انتخابات، عنوان کرد: تمامی شعب در سراسر استان پیش از آغاز فرایند رأی‌گیری فعالیت خود را آغاز کردند و اکنون آماده برگزاری فرایند انتخابات هستند.

وی اظهار کرد: پیروز واقعی این انتخابات مردم عزیزما هستند که در تعیین سرنوشت خود و اقتدار کشور سهیم می‌شوند.

استاندار اصفهان ضمن دعوت به حضور و مشارکت همگانی مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: بنای اقتدار کشور با حضور فرد به فرد مردم ایران اسلامی در انتخابات گذاشته می‌شود و دشمنان مردم ما منتظر نتیجه انتخابات و میزان مشارکت مردم هستند.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استاندار اصفهان رأی خود را به صندوق انداخت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استاندار اصفهان رأی خود را به صندوق انداخت"، کلیک کنید.