اعلام محدودیت های ترافیکی جاده ها در تعطیلات آخر هفته

اعلام محدودیت های ترافیکی جاده ها در تعطیلات آخر هفته

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت های ترافیکی آخر هفته در جاده های کشور را اعلام کرد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با لاکو با اشاره به محدودیت های ترافیکی آخر هفته درجاده های کشور گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت شش صبح روز شنبه 28 بهمن ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.البته تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در محور کرج – چالوس تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان ممنوع است؛ افزود: در صورت پرحجم بودن تردد و اعلام ماموران پلیس راه مستقر در این محور، امروز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 از مرزن آباد به سمت تهران ممنوع بوده و از ساعت 17 تا 24 از پل زنگوله واقع انتهای دهانه شمالی تونل البرز به مقصد چالوس یکطرفه خواهد بود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره اعمال محدودیت قطعی تردد در محور کرج-چالوس نیز گفت: در روز جمعه 27 بهمن ماه،از ساعت 14 آزادراه تهران-شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروها به مقصد چالوس انجام می شود. همچنین از ساعت 15 ابتدای پل زنگوله انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس انسداد به صورت کامل داریم.

شیرانی گفت: محدودیت از ساعت 17 از مرزن آباد به سمت تهران به صورت یکطرفه اجرا می شود. همچنین از ساعت 23 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می شود. این نکته نیز قابل توجه است که تردد از مسیر جاده قدیم قدیم کرج-چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد است.

وی با اشاره به اینکه در محور هراز تردد کلیه تریلرها ممنوع است؛ افزود: تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 26 و 27 بهمن ماه ممنوع است. همچنین  در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی روزجمعه 27 بهمن ماه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در پایان با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر با این دو شماره تماس گرفته و با اطلاع از وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور مناسب ترین زمان و مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام محدودیت های ترافیکی جاده ها در تعطیلات آخر هفته" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام محدودیت های ترافیکی جاده ها در تعطیلات آخر هفته"، کلیک کنید.