اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش لاکو ،کارنامه مرحله اول آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (مشاغل دبیری) سال 1403 بر روی سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام ارزشیابی کشور قرار گرفت.

لاکو در خبری نوشت: سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام ارزشیابی کشور اعلام کرد: به اطلاع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته های شغلی دبیری و هنرآموز سال 1403 که در روز جمعه 28 اردیبهشت 1403 برگزار شد، می رساند کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان این رشته های شغلی امروز شنبه 26 خردادماه 1403 بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، در صورتی که بر اساس نتیجه کارنامه آزمون، جزء معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش (بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری، معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی) وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، از روز سه شنبه به تاریخ 1403/03/29، با مراجعه به درگاهmy.medu.ir بخش گزینش و استخدام (کارا) نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات کاربر برگ های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و این اطلاعیه اقدام نمایند.

بدیهی است عدم مراجعه به سامانه در مهلت تعیین شده برای تکمیل “برگ های خوداظهاری”، به منزله انصراف از استخدام در آموزش وپرورش تلقی خواهد شد.

فرآیند ارزیابی تکمیلی طبق زمان بندی اعلام شده در سامانه گزینش و استخدام (کارا) صورت خواهد گرفت. هر یک از داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت موظفند، ضمن مطالعه مفاد این اطلاعیه شرایط، ضوابط و اقدامات اعلام شده در آن را رعایت و اقدام نمایند.

داوطلب می بایست از روز سه شنبه به تاریخ 1403/03/29 حداکثر تا تاریخ 1403/04/02 با مراجعه به درگاهmy.medu.ir بخش گزینش و استخدام (کارا) نسبت به تکمیل کار برگ ها و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز در سامانه اقدام نماید. برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش"، کلیک کنید.