امدادرسانی به ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۳۰ نفر مصدوم شدند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

امدادرسانی به ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۳۰ نفر مصدوم شدند - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

حسین درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار لاکو، بابیان اینکه طی یک هفته گذشته این جمعیت به ۱۱ حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان امداد رسانی کرده است، گفت: خوشبختانه طی این حوادث کشته گزارش داده نشده است.

وی افزود: از این تعداد شش مورد واژگونی خودرو، یک مورد واژگونی موتورسیکلت، یک مورد انحراف خودرو و سقوط در پل و سه مورد دیگر برخورد دو خودرو با یکدیگر بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه بیشترین میزان مجروحان حوادث رانندگی به واژگونی کوئیک کیلومتر ۵۲ محور میامی – سبزوار مربوط می‌شود، ابراز داشت: این حادثه مصدومیت پنج نفر را به همراه داشته است.

درخشان تصریح کرد: واژگونی ساینا کیلومتر ۵۱ محور دامغان به جندق، واژگونی سمند کیلومتر ۲۱ محور آرادان-سرخه و تصادف تریلی و پژو پارس کیلومتر ۳۳ محور سرخهآرادان و تصادف پژو پارس با وانت کیلومتر ۲۳ محور دامغان به فولاد محله هر کدام با چهار مصدوم دیگر حوادث مهم رانندگی استان بودند.

وی بابیان اینکه در مجموع ۳۰ نفر طی حوادث رانندگی یک هفته گذشته در استان مصدوم شدند، افزود: مصدومان توسط اورژانس و هلال احمر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی به ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۳۰ نفر مصدوم شدند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی به ۱۱ حادثه رانندگی در استان سمنان/ ۳۰ نفر مصدوم شدند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.