امکان رهگیری تجهیزات پزشکی در سامانه تیتک

امکان رهگیری تجهیزات پزشکی در سامانه تیتک

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو از پایش عرضه‌کنندگان تجهیزات پزشکی بر اساس بازدیدهای میدانی کارشناسان سازمان غذا و دارو خبر داد.

به گزارش لاکو، مهندس مودت همایی گفت: کارشناسان تجهیزات پزشکی معاونت‌های غذا و دارو در دانشگاه‌های علوم پزشکی، به‌ منظور ارزیابی و صدور GLN از واحدهای صنفی منتخب تجهیزات و ملزومات پزشکی بازدید می‌کنند.

وی افزود: شناسه مکان یک کد ۱۳ رقمی منحصربه‌فرد برای هر واحد عرضه‌کنندگان و توزیع‌کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی به‌منظور دسترسی به سامانه TTAC است و امکان رصد تجهیزات و ملزومات پزشکی را از تامین کننده تا مصرف‌کننده فراهم می‌کند.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی تصریح کرد: در بازدیدهای کارشناسان سازمان غذا و دارو از عرضه کنندگان تجهیزات پزشکی، مواردی چون موقعیت مکانی، رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی اداره کل تجهیزات پزشکی در خصوص استانداردهای انبارش ملزومات پزشکی، الزام الصاق برچسب اصالت کالا و تاریخ انقضا کالاهای مصرفی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بنابر اعلام سازمان غذا و دارو، وی با بیان اینکه برخی از کالاهای موجود در واحدهای صنفی به علت رعایت‌ نکردن الزامات جمع‌آوری‌ شده‌اند، گفت: بازدید از سایر واحدهای عرضه‌کننده و توزیع‌کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی در دست اقدام است.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امکان رهگیری تجهیزات پزشکی در سامانه تیتک" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امکان رهگیری تجهیزات پزشکی در سامانه تیتک"، کلیک کنید.