انتخابات انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان برگزار شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

انتخابات انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان برگزار شد - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری لاکو، علی خاکسار افزود: جلسه مجمع عمومی عادی سالانه با هدف انجام انتخابات هییت مدیره و بازرسان جدید انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان همدان در سالن اجتماعات هتل باباطاهر برگزار شد.

وی بیان کرد: بر اساس اساسنامه تدوین شده، پنج نفر اعضای اصلی و دو نفر علی البدل هییت مدیره این انجمن، یک بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل انتخاب شده اند و به مدت سه سال فعالیت این انجمن را برعهده می گیرند.

خاکسار با بیان اینکه انتخابات هییت مدیره و بازرسان انجمن برای دوره جدید با حضور اعضای هییت رییسه برگزار شد، تصریح کرد: در انتخابات انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان، محمد فیضی، سیدکمال حسینی، ماندانا سروری، حسین رستگار و بهجت محسنی، عنوان نفرات اول هییت مدیره حمید رضازاده به عنوان عضو علی البدل اصلی انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: همچنین با رای اعضا زهره بختیاری به عنوان بازرس اصلی و احمد عطارد به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان در ادامه گفت: هییت مدیره و بازرس انتخاب شده به مدت سه سال می توانند در این انجمن فعالیت کنند.

خاکسار افزود: در حال حاضر 67 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان همدان مشغول فعالیت هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان برگزار شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان برگزار شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.