انتخابات صحنه مشارکت مردم در سرنوشت و آینده کشور است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

انتخابات صحنه مشارکت مردم در سرنوشت و آینده کشور است - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های نماز جمعه بجنورد که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: انتخابات میدان مشارکت ملت ایران در سرنوشت و آینده کشور است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به آغاز دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به عنوان نهاد قانون گذار و یکی از ارکان مهم کشور است.

وی در ادامه افزود: انتظار موکلین از نمایندگان مجلس توجه به قانون و رعایت وظایف قانونی است.

حجت الاسلام نوری بیان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دخلت های ناصواب و نابجا در قوای دیگر پرهیز کنند.

امام جمعه بجنورد تصریح کرد: مصالح ملی کشور مقدم بر مسایل استان است و به تبع آن استان بر حوزه انتخابیه ارجحیت دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی اظهار کرد: قصه یزیدیان دوباره تکرار شد و امروز جنایت های رژیم صهیونیستی مصداق عینی نسل کشی است.

وی با اشاره به فرمایش امام خمینی که اسراییل را غده سرطانی خطاب می کرد، بیان کرد: عدم رعایت حقوق اولیه انسانی و جنایت های گسترده توسط این رژیم غاصب و آدم کش، سراسر دنیا را متوجه کرد که این حکومت جعلی غده سرطانی است.

حجت الاسلام نوری گفت: بازداشت هزاران دانشجو در کشورهای مختلف نشان دهنده دروغ آزادی بیان در کشورهای مدعی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات صحنه مشارکت مردم در سرنوشت و آینده کشور است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات صحنه مشارکت مردم در سرنوشت و آینده کشور است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.