انتخابات نشانگر یک نماد مردم سالاری در دنیا است

انتخابات نشانگر یک نماد مردم سالاری در دنیا است

لاکو/لرستان فرماندار بروجرد گفت: انتخابات نماد مردم سالاری در دنیا است.

مسلم مرادی امروز (۱۳ تیرماه) در آیین رونمایی از یادمان شهدای سرباز و افتتاح بوستان سرباز در بروجرد، اظهار کرد: در آستانه یک مسئله مهمی تحت عنوان انتخابات هستیم ۴۵ سال از عمر انقلاب گذشته و ۴۲ انتخابات رسمی در کشور برگزار شده و این آمار نشانگر یک نماد مردم سالاری در دنیا است.

وی خاطرنشان کرد: باید در انتخاب اصلح دقت لازم را داشته باشیم چرا که دشمنان در کمین و برنامه‌ریزی بر اساس میزان حضور مردم در عرصه مشارکت در انتخابات هستند.

فرماندار بروجرد اضافه کرد: از زمانی که دولت سیزدهم (شهید آیت‌ الله رئیسی) آغاز به کار کردند حمایت هایی از شهرداری‌ها جهت عمران و آبادی شهرها انجام دادند و مانیز همان مسیر را که مسیر خدمت به مردم است ادامه خواهیم داد.

مرادی اضافه کرد: این المان دومین المان سرباز بوده که در بروجرد رونمایی شده که نشان دهنده اهمیت امنیت مردم و سربازان از سمت وسوی شورا و شهرداری است.

یحیی عیدی بیرانوند شهردار بروجرد نیز در این مراسم گفت: اقتدار ما به اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی است که این تندیس روبروی کلانتری که مردم آن‌ها حافظان امنیت خود می‌دانند رونمایی می‌شود و این تندیس هدیه‌ای است به همه سربازانی هست جانشان را به خاطر امنیت مردم هدیه می‌دهند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات نشانگر یک نماد مردم سالاری در دنیا است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات نشانگر یک نماد مردم سالاری در دنیا است"، کلیک کنید.