انتشار یک رمان دلهره‌آور – لاکو

انتشار یک رمان دلهره‌آور - لاکو

رمان دلهره‌آور «شیفت شب» نوشته الکس فینلی که تمجیدهای فراوانی همراه بوده است، با ترجمه مریم رفیعی منتشر شد.

به گزارش لاکو، این رمان در ۳۹۶ صفحه با شمارگان ۵۵۰ نسخه و بهای ۳۳۶ هزار تومان در نشر آموت راهی بازار کتاب شد.

در نوشته پشت جلد کتاب آمده است:

«انتظار می‌رفت این شب با تراژدی همراه باشد.» یکی از هیجان‌انگیزترین کتاب‌های دلهره‌آور سال‌های اخیر با این جمله آغاز می‌شود.

 شب سال نوی ۱۹۹۹ است. انتظار می‌رود سال ۲۰۰۰ با هرج‌ومرج به پایان برسد: سقوط هواپیماها از آسمان، سقوط آسانسورها بر زمین، سقوط بازارهای جهانی. یک آخرالزمان دیجیتالی. هیچکدام از این اتفاقات نمی‌افتند. ولی در ویدئوکلوپ بلاک‌باستر در نیوجرسی، چهار نوجوان که تا دیروقت مشغول کار در فروشگاه هستند، مورد حمله قرار می‌گیرند، فقط یک نفر زنده می‌ماند. پلیس‌ها خیلی سریع مظنونی را شناسایی می‌کنند. ولی او غیبش می‌زند.

 پانزده سال بعد، چند کارمند نوجوان دیگر در بستی‌فروشی‌ای در همان شهر مورد حمله قرار می‌گیرند و باز هم فقط یک‌نفر جان سالم به در می‌برد.

 پس از این جنایت، سه‌زندگی در هم گره می‌خورند: تنها بازمانده قتل‌عام بلاک‌باستر که وحشت تراژدی آن شب دوباره برایش زنده شده. برادر متهم فراری، که باور دارد برادرش بیگناه است، و مأمور اف‌بی‌آی‌ای که باید در رازها هر دو شب کندوکاو کند تا حقیقت قتل‌های شیفت‌شب فاش شود.

پراویدنس ساندی ژورنال درباره این رمان نوشته است: «شیفت شب» شاهکار گمراهی و انگیزه‌های نابجا است که جایگاه فینلی را به‌ عنوان یک قدرت ادبی سهمگین تثبیت می‌کند.

ریدرز دایجست نیز نوشته است: «شیفت شب»، که شامل ژانرهای دلهره‌آور، معمایی و ترسناک می‌شود، رمانی است که فراموشتان نخواهد شد.

نیوزویک نیز درباره رمان عنوان کرده است: فینلی با جدیدترین کتابش از خودش هم پیشی گرفته است… او از همان سطر اول خواننده‌ها را مجذوب و وادارشان می‌کند صفحات سرشار از اتفاقات میخکوب‌کننده را ورق بزنند.

ساندی تایمز لندن هم آورده است: سطر به‌ سطر این کتاب دلهره‌آور و زیرکانه اهمیت دارد. الکس فینلی استعداد این را دارد که صحنه‌های پرجنب‌وجوش را با احساسات قدرتمند ترکیب کند.

 در معرفی نویسنده عنوان شده است: الکس فینلی، نویسنده آمریکایی رمان‌های پرفروش «تا آخرین ترس‌ها» و «ما چه کار کرده‌ایم» است. آثار او بارها در فهرست‌ بهترین‌های سال قرار گرفته‌اند و به ۲۱ زبان ترجمه شده‌اند و در سراسر جهان به فروش‌ می‌رسند. علاوه بر ان همه کتاب‌هایش برای ساخت فیلم و سریال انتخاب شده‌اند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار یک رمان دلهره‌آور – لاکو" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار یک رمان دلهره‌آور – لاکو"، کلیک کنید.