انجمن سینمای جوانان ایران با صدور بیانیه مشترکی تسلیت گفت

انجمن سینمای جوانان ایران با صدور بیانیه مشترکی تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری لاکو، به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در متن این بیانیه آمده است: «یک عمر خدمت مخلصانه و گره گشایی از امور مردم با تلاشی مجاهدانه در جایگاه های مختلف و در سایه الطاف امام ریوف، علی ابن موسی الرضا (علیه السلام)، این مرد خستگی ناپذیر را محبوب قلب های مردم ایران کرده و پافشاری بر اصول انقلاب اسلامی در دفاع از مستضعفان جهان، خاصه ملت مظلوم فلسطین، او را به شخصیتی برجسته و ممتاز بدل کرده بود.

خادم الرضا شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی با آرای مردم، در دهه کرامت رییس جمهور ایران شد و بعد از سه سال خدمت گزاری بی وقفه در اوج پایبندی بر زیست مومنانه و ساده زیستی همراه با روحیه ای مردم مدارانه، حالا در روز ولادت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام)، به مقام «شهید جمهور» نایل آمد که پاداش یک عمر مجاهدت و خدمت به مردم شریف ایران چیزی جز شهادت نیست.

دفاتر انجمن سینمای جوانان در سرتاسر ایران عزیز ضمن تجدید پیمان با آرمان های بلند انقلاب اسلامی در سایه درایت و دوراندیشی رهبر حکیم انقلاب، شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و هیات همراه از جمله دکتر حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، آیت الله سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی را به محضر مقام معظم رهبری و مردم شریف و شهیدپرور ایران و خانواده های داغدار تسلیت می گویند.»

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجمن سینمای جوانان ایران با صدور بیانیه مشترکی تسلیت گفت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجمن سینمای جوانان ایران با صدور بیانیه مشترکی تسلیت گفت"، کلیک کنید.