ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور است - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، سردار محمد شرفی شامگاه چهارشنبه در بازدید از کلانتری ۲۲ بهمن شهر کرمانشاه، اظهار کرد: نقش و اهمیت کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در امنیت شهر و جامعه غیرقابل انکار است و مامورانی که در این مراکز مشغول انجام وظیفه هستند سهم بسیار زیادی در برقراری امنیت و آرامش دارند.

وی افزود: این نکته را باید در نظر گرفت که کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها برای انجام هرچه بهتر مأموریت‌ها و ایجاد امنیت و آرامش نیاز به تغییرات و نوآوری‌هایی دارند که خوشبختانه از زمان حضور سردار حاجیان در مسند فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه شاهد آن هستیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا تصریح کرد: یکی از برنامه‌هایی که در کرمانشاه اجرا شده طرح هر کلانتری یک شهر است که طی آن با تجهیز این مراکز به دوربین‌های رصد و پایش عملاً اشراف کلانتری‌ها را نسبت به حوزه استحفاظی خود افزایش داده است.

سردار شرفی یادآور شد: اجرای این طرح در کرمانشاه بسیار موفقیت‌آمیز بوده است، ایده‌ای که می‌تواند به عنوان یک الگو در کل کشور نیز اجرایی و عملیاتی شود.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک چنین ایده‌ها و الگوهایی پلیس را در انجام هرچه بهتر مأموریت‌ها و وظایفش کمک خواهد کرد و باعث می‌شود میزان جرایم کاهش یافته و در مقابل احساس امنیت افزایش پیدا کند.

سردار شرفی در پایان سخنانش امنیت موجود در کرمانشاه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کاهش جرایمی مانند سرقت و کنترل جرایم دیگر باعث شده، کرمانشاه در زمره استان‌های امن کشور قرار بگیرد که جای قدردانی دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایده «هر کلانتری یک شهر» کرمانشاه الگوی مناسبی برای کل کشور است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.