برگزاری آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی قرآن در کرمانشاه – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

برگزاری آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی قرآن در کرمانشاه - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام ابوذر قوره جیلی در گفت وگو با خبرنگار لاکو اظهار کرد: نوزدهمین دوره آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: در این دوره 282 نفر در سه بخش 10 جز ،20 جز و حفظ قرآن کریم شرکت داشتند.

مسیول اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: این دوره از آزمون ها در سه حوزه امتحانی شهرستان هرسین، جوانرود و کرمانشاه برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه آزمون اعطای مدرک تخصصی در چند سطح از جمله درجه یک، دو، سه، چهار و پنج برگزار شده خاطرنشان کرد: درجه یک معادل دکتری، درجه دو معادل فوق لیسانس، درجه سه معادل لیسانس، درجه چهار معادل فوق دیپلم و درجه پنج معادل دیپلم است.

مسیول اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه حضور شرکت کنندگان در این دوره را خوب ارزیابی کرد و افزود: سال گذشته 219 نفر در این آزمون حضور داشتند که این آمار در سال جاری به 282 نفر رسید.

وی یادآور شد: در نوزدهمین دوره آزمون های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی قرآن کریم در کنار اساتید مطرح و شناخته شده حوزه قرآن، شرکت کنندگان در گروه های سنی مختلف همچون خردسالان نیز حضور داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی قرآن در کرمانشاه – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی قرآن در کرمانشاه – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.