بزرگ ترین «گاف امنیتی» در ارتش رژیم صهیونیستی

بزرگ ترین «گاف امنیتی» در ارتش رژیم صهیونیستی

یک رسانه صهیونیستی جزییاتی از گاف بزرگ ارتش رژیم اشغالگر در جریان جنگ غزه منتشر کرد و از نفوذ یک فرد با هویت جعلی به پایگاه ها و مقرهای فرماندهی این رژیم پرده برداشت.

به گزارش لاکو، وبگاه عبری «واللاه» در این باره فاش کرد: یک افسر ذخیره توانست هفته ها بین پایگاه های نظامی که حق ورود به آن ها را نداشت رفت و آمد کند و اطلاعات بسیار حساس و محرمانه ای از جمله محل و نحوه استقرار نیروها را به دست آورد و قبل از دستگیری به اتهام جاسوسی و جعل هویت، این اطلاعات را در اختیار پرسنل نظامی و غیرنظامی قرار دهد.

واللاه این اتفاق را «بزرگ ترین گاف امنیتی» تاریخ جعلی رژیم صهیونیستی و یک فاجعه در ارتش رژیم اشغالگر توصیف کرده است.

طبق گزارش این رسانه، این فرد بازداشت شده پیش از این به مدت 6 سال در یگان های مختلف ارتش خدمت کرده بود.

در کیفرخواست علیه این صهیونیست آمده است که وی خود را به عنوان یک نظامی ارشد اعزامی از سوی یک تشکیلات نظامی به فردی در ارتش معرفی کرده و اطلاعات غیرقانونی با بالاترین درجه محرمانگی را به دست آورده و این اطلاعات را در اختیار مقامات غیرنظامی و نظامی قرار داده است.

طبق این گزارش، این فرد با ارتباط گرفتن با چند سرباز اینگونه وانمود کرده که مامور نظارت مستقیم بر امور اتاق عملیات ارتش رژیم صهیونیستی در جبهه جنوب (نوار غزه) است.

واللاه در ادامه گزارش داد: این افسر ذخیره از وضعیت فشاری که سربازان به دلیل جنگ در غزه با آن مواجه هستند برای به دست آوردن آنچه می خواست استفاده کرد.

طبق این گزارش، این فعالیت جاسوسی ادامه داشت تا اینکه متهم 15 اکتبر دستگیر شد.

طبق کیفرخواست دادستانی، متهم در بازه زمانی هفتم تا پانزدهم اکتبر توانسته است وارد ستاد فرماندهی، اتاق های عملیات و اتاق های جنگی شود که اجازه ورود به آنها را نداشته و با استفاده از تلفن همراه خود اطلاعات محرمانه و فوق سری را جمع آوری کند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگ ترین «گاف امنیتی» در ارتش رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگ ترین «گاف امنیتی» در ارتش رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.