بشتابید؛ اکثر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!

تینا مزدکی: قابلیت هایی مانند تجزیه وتحلیل داده ها، ایجاد نمودار، دید بصری، آپلود فایل، حافظه و GPTهای سفارشی ابتدا برای کاربران پولی ChatGPT در دسترس قرار گرفته بودند، اما اکنون تمام کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند. این خبر، توسط حساب رسمی OpenAI در ایکس اعلام شده است.

محدودیت های فعلی نسخه رایگان هوش مصنوعی ChatGPT

در حالی که کاربران رایگان ChatGPT اکنون می توانند مدل های سفارشی ساخته شده را پیدا کنند و از آن ها استفاده کنند (این قابلیت قبلاً فقط برای مشترکین پولی ارایه شده بود)، اما همچنان نمی توانند GPTهای سفارشی تولید کنند. سازندگان GPTهای سفارشی همچنین در طرح اشتراک درآمدی OpenAI شرکت می کنند که این استارتاپ در ماه مارس آزمایش آن را آغاز کرده بود.

بشتابید؛ اکثر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!

داشتن قابلیت تجزیه وتحلیل داده ها و ایجاد نمودار به کاربران اجازه می دهد تا داده های OneDrive و Google Drive را برای تجزیه وتحلیل سریع تر و همچنین استفاده از نمودارهای قابل تنظیم، به ChatGPT متصل کنند.

با این حال، مشترکین پولی هنوز یک مزیت مهم دیگر دارند: محدودیت کمتر در مکالمه با هوش مصنوعی. در واقع زمانی که کاربران رایگان هنگام استفاده از GPT-4o به محدودیت پیام یا مکالمه خود برسند، مدل به طور خودکار به GPT-3.5 تغییر پیدا می کند.

323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بشتابید؛ اکثر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بشتابید؛ اکثر قابلیت های پولی ChatGPT رایگان شد!"، کلیک کنید.