بهروز بقایی: دوست دارم دوباره کار کنم

بهروز بقایی: دوست دارم دوباره کار کنم

به گزارش خبرگزاری لاکو، بهروز بقایی از بازیگرانی است که شاید تعداد کارهایش خیلی هم زیاد نباشد، اما عموم کارهای او برای تماشاگران خاطره‌ساز است.

به گزارش لاکو، او اما مدتی است که در کاری بازی نکرده و زمانی که برای تبریک تولدش با او تماس گرفتیم و حال و احوالش را جویا شدیم، می‌گوید: خوشبختانه خوبم و امیدوارم وضعیت کارهای هنری هم بهتر بشود.

بقایی اما مدتی است از بازیگری دور بوده و در این باره توضیح می‌دهد: دلم می‌خواهد کار کنم ولی پیشنهادهای خیلی جذابی نبوده. امیدوارم شرایط بهتر شود و بتوان کار کرد.

این بازیگر که علاوه بر بازیگری در عرصه شعر و ادب هم دستی دارد، دانش آموخته تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک است.

او برای تماشاگران تئاتر یادآور اجراهای درخشانی چون «نیلوفر آبی»، «پستوخانه»، کمدی «شب سیزدهم» هر سه به کارگردانی حمید امجد و «لبخند باشکوه آقای گیل» کار رکن‌الدین خسروی، «هاملت با سالاد فصل» به کارگردانی هادی مرزبان، «نهر فیروزآباد» کار محمد رحمانیان، «یک دقیقه سکوت، «قرمز و دیگران»، «تنها راه ممکن» هر سه به کارگردانی محمد یعقوبی، «همه پسران من»، «ایوانف»، «سه خواهر» هر سه به کارگردانی اکبر زنجان‌پور، «تبعه دست دوم» کار منیژه محامدی و … است.

بقایی در تلویزیون نیز همکاری‌های موفقیت امیز با بیژن بیرنگ و مسعود رسام داشته که ثمره آن بازی در مجموعه‌هایی همچون «خانه سبز»، «همسران»، «دنیای شیرین دریا»، «نوعی دیگر»، «قطار ابدی» و … بسیاری تئاترهای تلویزیونی است.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهروز بقایی: دوست دارم دوباره کار کنم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهروز بقایی: دوست دارم دوباره کار کنم"، کلیک کنید.