به دنبال حذف قیمت گذاری دستوری خودرو هستیم

به دنبال حذف قیمت گذاری دستوری خودرو هستیم

آفتاب نیوز :

وی افزود: دولت تعرفه واردات خودرو را یک درصد قرار داده که نزدیک به صفر است. ضمن اینکه تحولات تکنولوژی باعث کاهش قیمت تجهیزات خودرو های برقی شده به گونه ای که در اول مسیر یک میلیون وات باتری 300 یورو بود که اکنون به 100 یورو رسیده است.

وی ادامه داد: دولت با سیاست ها و امتیاز ها درصدد است تا مردم به سمت خودرو های برقی بروند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برقی سازی خودرو ها یک حرکت اقتصادی و کیفی برای بهبود هوای شهر و کاهش مصرف سوخت است گفت: امروز راه حل، برقی سازی است و همراه با دنیا این موضوع را پیگیری می کنیم.

وی بیان داشت: خودروی برقی هر چند با برق خورشیدی و قیمت آزاد باشد، صرفه جویی در بنزین است حتی استفاده از خودرو های برقی با برق تجاری نیز در مقایسه با سوخت بنزینی ارزان تر خواهد بود.

علی ابادی تاکید کرد: همه نهاد ها از جمله وزارت نفت و نیرو باید همکاری کنند تا خودرو های برقی به ثمر بنشیند.

وی با اشاره به اینکه فروش خودرو های وارداتی از طریق سامانه یکپارچه انجام می شود گفت: بر اساس سیاست های کشور مانعی برای واردات وجود ندارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: به دنبال حذف قیمت گذاری دستوری خودرو هستیم و در این زمینه تلاش می کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به دنبال حذف قیمت گذاری دستوری خودرو هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به دنبال حذف قیمت گذاری دستوری خودرو هستیم"، کلیک کنید.