بیانیه مجله لاکو درباره اتفاقات اخیر

دیجی کالا ضمن تاسف فراوان و عذرخواهی از مردم شریف ایران بابت وجود کالا های یک فروشنده خاص که شایبه توهین به مقدسات را به وجود آورده، تمام اقدامات نظارتی را برای حذف کالا ها و عدم تکرار این اتفاق انجام خواهد داد.

بیانیه دیجی کالا درباره اتفاقات اخیر

آفتاب نیوز :

در ساعات گذشته تصاویر مربوط به کالاهای یکی از فروشندگان فعال بر روی این پلتفرم شایبه توهین به ارزش های دینی را ایجاد کرده است. دیجی کالا در اولین اقدام با غیرفعال کردن این کالاها و ممنوعیت فعالیت فروشنده آنها، سعی در رفع سوتفاهم های به وجود آمده، داشته است.

فروش کالاهای منطبق با چارچوب های فرهنگی و دینی مردم ایران، همیشه از اولویت های دیجی کالا بوده است. در این راستا تیمی چندصدنفره با کمک هوش مصنوعی، روزانه در حال بررسی و نظارت کالاهای موجود روی سایت هستند.

بیش از 350هزار فروشنده در بستر پلتفرم دیجی کالا، در حال فروش بیش از ده میلیون تنوع کالایی هستند. این فروشندگان شامل تولیدکنندگان بومی و محلی در روستاهای دورافتاده تا کسب وکارهای فعال در شهرهای بزرگ ایران، همه قوانین رسمی کشور را رعایت می کنند و به ارزش های اخلاقی و دینی احترام می گذارند.

تیم نظارت دیجی کالا برای صیانت از ارزش های فرهنگی و دینی، صراحتا موارد ممنوعه را به فروشندگان اطلاع رسانی کرده است؛ به این ترتیب استفاده از اسامی و طرح ها در گروه های کالایی که شان مقدسات حفظ نشود، ممنوع است. این نظارت، سخت گیرانه تر از گذشته روی کالاهای فروشندگان اعمال می شود تا شاهد وقوع اتفاقات مشابه نباشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه مجله لاکو درباره اتفاقات اخیر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه مجله لاکو درباره اتفاقات اخیر"، کلیک کنید.