بی توجهی به غدیر ، کربلا را رقم زد/ انتخاب صحیح زمینه ظهور را فراهم می‌کند

حجت‌الاسلام مومنی؛

بی توجهی به غدیر ، کربلا را رقم زد انتخاب صحیح زمینه ظهور را فراهم می‌کند

حجت‌الاسلام مومنی سخنران اهل بیت(ع) گفت: اگر مردم واقعه غدیر را فراموش نمی‌کردند گرفتار ظلم و جور نمی‌شدند، الان هم مردم می‌بایست در انتخاب اصلح دقت کنند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری لاکو، حجت‌الاسلام سید حسین مومنی از خطبای کشور درباره انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اظهار کرد: تمامی مشکلاتی که بر بشر نازل شد، نشأت گرفته از عدم توجه به غدیر بود. بی توجهی به غدیر کربلا را رقم زد و ظلم و جور را در جامعه ایجاد کرد. اگر ما هم در انتخابات ریاست جمهوری فردی را در این مقام قرار دهیم که لایق این مقام نباشد، ظلم کرده‌ایم و سپس گرفتار جور یعنی خروج از راه راست و صراط مستقیم شده‌ایم.

وی در ادامه افزود: اگر در زمان امام علی(ع) مردم انتخابشان صحیح بود، بسیاری از مشکلات در جامعه ایجاد نمی‌شد و یقینا گرفتار آسیب‌های پس از آن نمی‌شدند، الان هم در آستانه یک انتخاب مهم هستیم و باید دقت کنیم درهمه چیز از کلمات تا رفتار افراد و اینکه چقدر در عمل صادق هستند.

حجت‌الاسلام مومنی یادآور شد: کسانی که در یک انتخاب ناصحیح ضرر می‌کند، خود مردم هستند، درحالی که اگر ما مردم از همان اول و دوران غدیر انتخابمان صحیح بود، به صورت مستمر هدایت محقق می‌شد و فرج به تأخیر نمی‌افتاد.

وی در پایان گفت:‌ خدا نکند با انتخاب غیر صحیح، فرج به تأخیر بیافتد، درحالی که می‌توانیم با یک انتخاب صحیح زمینه ظهور را مهیا کنیم و همچون شهید رئیسی عزیز که برای اسلام، امیرالمومنین و حضرت زهرا(س) سوخت، باشیم. انشاءالله در همان مسیری که سید خدمت رفت باشیم و دل امام زمان (عج) را شاد کنیم.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بی توجهی به غدیر ، کربلا را رقم زد/ انتخاب صحیح زمینه ظهور را فراهم می‌کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بی توجهی به غدیر ، کربلا را رقم زد/ انتخاب صحیح زمینه ظهور را فراهم می‌کند"، کلیک کنید.