تبریک اعضای انجمن زنان مدیریت شهری کشور به رئیس جمهور منتخب – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

تبریک اعضای انجمن زنان مدیریت شهری کشور به رئیس جمهور منتخب - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری لاکو، پیام تبریک انجمن زنان هم آفرین مدیریت شهری کشور به رئیس جمهور منتخب به شرح زیر است:

ریاست محترم جمهور

جناب آقای دکتر پزشکیان

هم اینک که به برکت آرای مردمی به عنوان ریاست جمهوری منتخب شده‌اید، این فرصت خدمت گزاری به ملت شریف ایران اسلامی را به شما تبریک عرض می‌نمائیم. امید است که با بهره‌گیری از تدابیر خردمندانه و انتصاب نیروهای دلسوز و توانمند در مناصب مدیریتی، کشور عزیزمان به افقی روشن‌تر و آینده‌ای درخشان‌تر هدایت شود. همانطور که در بیانیه خود اعلام کرده‌اید؛ زنان نیمی از سرمایه انسانی فکری و تخصصی کشور هستند و باید از حقوق برابر و فرصت‌هایی عادلانه برای حضور در عرصه حکمرانی و مناصب عالی مدیریتی در سطح کلان کشور برخوردار باشند.

حضور زنان در سطوح بالای مدیریتی و تصمیم‌گیری، حق آنها و ضرورتی برای پیشرفت کشور است. لذا انجمن زنان هم آفرین مدیریت شهری به عنوان تشکلی مردم نهاد متشکل از زنان دغدغه مند در حوزه مدیریت شهری کشور مطالبه افزایش سهم زنان در مناصب مدیریتی جامعه بر اساس شایسته سالاری و عدالت و همچنین ارتقای جایگاه امور زنان را در ساختار دولت چهاردهم دارد.

از همین رو این انجمن در راستای اهداف و فعالیت‌های خود از هیچ کوششی برای همکاری با دولت چهاردهم دریغ نخواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبریک اعضای انجمن زنان مدیریت شهری کشور به رئیس جمهور منتخب – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبریک اعضای انجمن زنان مدیریت شهری کشور به رئیس جمهور منتخب – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.