تشکر وزیر کشور از نیروهای امدادی برای یافتن کودک گلستانی  

تشکر وزیر کشور از نیروهای امدادی برای یافتن کودک گلستانی  

وزیر کشور در پیامی از تلاش های نیروهای امدادی به ویژه هلال احمر برای یافتن کودک گمشده گلستانی تشکر کرد.

به گزارش لاکو، در متن پیام دکتر احمد وحیدی آمده است: «پیدا شدن یسنا دختر گمشده کلاله ای پس از پنج روز جست و جوی نیروهای امدادی اعم از هلال احمر و تیم های امدادی محلی، دل همه مردم ایران را شاد کرد. 

ضمن تقدیر و تشکر از امدادگران و نیروهای انتظامی جهادگر و دلسوز ایران اسلامی که همواره دغدغه آسودگی مردم عزیز کشورمان را دارند، پیدا شدن دختر ایران زمین را به خانواده «یسنا» و ملت شریف ایران تبریک می گویم.

امیدوارم همه دختران، پسران، زنان و مردان ایران عزیزمان، همواره در امنیت و آسودگی خاطر و به دور از بلایا به سر برند». 

«یسنا» دختر بچه چهار ساله اهل کلاله از عصر روز یکشنبه 9 اردیبهشت در زمین های کشاورزی روستای «یلی بدراق» کلاله استان گلستان مفقود شده بود. از همان لحظات اولیه دریافت گزارش مفقود شدن یسنا، تیم های متعدد امدادی و انتظامی با حضور فوری در منطقه، عملیات جست و جو را آغاز کردند.
نهایتا مدیرعامل جمعیت هلال احمر از زنده پیدا شدن این کودک 4 ساله توسط تیم پاراگلایدر سوار با رصد مزارع از آسمان خبرداد.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکر وزیر کشور از نیروهای امدادی برای یافتن کودک گلستانی  " هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکر وزیر کشور از نیروهای امدادی برای یافتن کودک گلستانی  "، کلیک کنید.