تعیین تکلیف 50 هزار پروانه تاسیس/ حرایم بهداشتی کاهش یافت – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

تعیین تکلیف 50 هزار پروانه تاسیس/ حرایم بهداشتی کاهش یافت - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، مجتبی نوروزی عصر جمعه در حاشیه سفر دولت به استان مازندران گفت: با کارشناسی صورت گرفته برای تحقق شعار سال 1403 و رشد تولید در کشور، طی جلسات متعدد با نخبگان کارشناسان انجمن ها مختلف سعی در تعدیل حرایم بهداشتی با هدف رونق تولید و کار تولیدی در روستاها کردیم، از این رو روستاییان برای پرورش دام و طیور در مناطق روستایی نیازی به اخذ مجوز نخواهند داشت و حرایم برای آنها برداشته شده است.

وی خاطرنشان کرد: علایم حرایم بهداشتی جدید برای طرح در هییت دولت و ابلاغ آن به استان ها به وزیر کشاورزی ارایه شد.

نوروزی با اعلام اینکه حرایم بهداشتی برای صنوف همجنس به صفر کاهش پیدا کرد و گفت: طی یک کار علمی و مطالعه شده حرایم بهداشتی برای صنوف همجنس مانند کشتارگاه به کشتارگاه و یا میدان دام به میدان دام به صفر کاهش پیدا کرد و این یکی دیگر از اقدامات سازمان دامپزشکی کشور در خصوص رونق و جهش تولید است.

معاون وزیر و رییس سازمان دامپزشکی کشور تصریح کرد: پیرو مذاکرات و جلسات مختلفی که با وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد روسای سازمان جهاد کشاورزی استان ها مکلف شدند تا 50 هزار پروانه تاسیسی که صادر شده است را تعیین تکلیف کنند.

وی افزود: طبق این دستور اگر در زمان تعیین شده و قانونی برای پروانه تاسیسی که صادر شده اقدامی صورت نگیرد و به بهره برداری نرسد آن پروانه ابطال خواهد شد، لذا ظرفیت برای کسانی که می خواهند واقعاً تولید و کار کنند آزاد خواهد شد که این نیز با هدف افزایش تولیدات داخلی صورت گرفته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعیین تکلیف 50 هزار پروانه تاسیس/ حرایم بهداشتی کاهش یافت – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعیین تکلیف 50 هزار پروانه تاسیس/ حرایم بهداشتی کاهش یافت – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.