تیراندازی پلیس در محله شهرآرا برای دستگیری سارق مسلح

تیراندازی پلیس در محله شهرآرا برای دستگیری سارق مسلح

آفتاب نیوز :

سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزییات این خبر گفت: روز گذشته عوامل تیم عملیات کلانتری 137 نصر درحال گشت زنی در خیابان پاتریس لومومبا در محله شهرآرا تهران بودند که به یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین مشکوک شده و رفتار آنان را تحت نظر قرار دادند. در جریان این بررسی نیز ماموران مشاهده کردند که این دو نفر در حال زاغ زنی منازل مسکونی هستند.

وی با بیان اینکه در ادامه ماموران مشاهده کردند که سارق قصد سرقت از یکی از منازل مسکونی را دارند، گفت: در همین راستا نیز ماموران بلافاصله برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند که در همین حین دو سارق به وسیله موتورسیکلت از محل متواری شدند. 

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه عملیات تعقیب و گریز میان ماموران پلیس و دو سارق آغاز شد، گفت: در جریان عملیات تعقیب و گریز طرح مهار اجرا شده و ماموران استفاده از قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چندین تیرهوایی کرده و از این طریق موفق به متوقف کردن موتورسیکلت متهمان شدند.

قاسم پور با بیان اینکه یکی از متهمان از محل متواری شد، گفت: متهم دیگر اما دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. این فرد تحت بازرسی قرار گرفت که در جریان آن آلات و ادوات سرقت از منزل و همچنین یک قبضه سلاح گرم به همراه تعدادی تیر جنگی از وی کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: سوابق متهم در مقر انتظامی مورد بازرسی قرار گرفت که درجریان آن مشخص شد این فرد جزو سارقان حرفه ای است که قبلا دستگیر و روانه زندان شده است. همچنین متهم نیز در جریان بازجویی ها به 15 فقره سرقت مشابه در سطح شهر تهران اعتراف کرد. همدست این فرد نیز مورد شناسایی قرار گرفت که اقدامات برای دستگیری وی در حال انجام است.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: متهم به همراه پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی ماموران نیز برای شناسایی مالباختگان در دستورکار ماموران کلانتری 137 نصر قرار دارد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی پلیس در محله شهرآرا برای دستگیری سارق مسلح" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی پلیس در محله شهرآرا برای دستگیری سارق مسلح"، کلیک کنید.