جزییات امدادرسانی هلال احمری‌ها به حادثه دیدگان سیل در اردبیل – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

جزییات امدادرسانی هلال احمری‌ها به حادثه دیدگان سیل در اردبیل - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری لاکو، مجتبی باباپور، جانشین مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر اردبیل، گفت: در اثر بارش‌های سیل آسا، سیل و آب گرفتگی معابر و منازل در روستای مورستان از توابع خلخال، روستای تازه کند سبلان از توابع سرعین و در سطح شهر کیوی به مرکز پاسخگویی به حوادث ۱۱۲ گزارش شد.

وی ادامه داد: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اردبیل در قالب ۱۴ تیم عملیاتی شامل تیم‌های محیط‌های آبی، اسکان و تغذیه اضطراری و ارزیابی سوانح متشکل از ۵۰ نفر با به کارگیری ۱۱ خودروی کمک دار امدادی به یاری مردم شتافتند.

این مقام مسئول اضافه کرد: سرخ و سپیدپوشان هلال احمر تا به حال به ۲۲۸ نفر حادثه‌دیده امدادرسانی کرده‌اند و اقلام زیستی و معیشتی همچون ۴۵ چادر امدادی، ۱۲۰ تخته پتو، ۴۵ تخته موکت، ۴۵ ست ظروف آلومینیوم، ۵۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۲۰۰ کیلوگرم نایلون و همچنین زیر انداز و خرما و بیسکوئیت در میان آنان توزیع کرده‌اند.

باباپور با اشاره به اینکه عملیات همچنان ادامه دارد، افزود: نیروهای عملیاتی استان با تمام تلاش خود با به کارگیری موتور آب و دستگاه‌های کف کش در حال تخلیه منازل هستند.

لازم به ذکر است ندای امداد ۱۱۲ به صورت ۲۴ آماده دریافت گزارش حوادث و ارائه خدمات به هموطنان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات امدادرسانی هلال احمری‌ها به حادثه دیدگان سیل در اردبیل – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات امدادرسانی هلال احمری‌ها به حادثه دیدگان سیل در اردبیل – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.