جزییات خدمات حمل و نقلی شهرداری تهران برای تشییع شهدای خدمت – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

جزییات خدمات حمل و نقلی شهرداری تهران برای تشییع شهدای خدمت - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری لاکو، محسن هرمزی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره تمهیدات برای مراسم تشییع پیکر شهید آیت الله رییسی و همراهانشان اظهار کرد: به منظور تسریع روند جابه جایی شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت، همه شرکت ها و سازمان های تابعه معاونت حمل و نقل و ترافیک موظف به خدمت رسانی به موقع شده اند.

وی با اشاره به خدمت رسانی مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی به عزاداران این مراسم، اظهار کرد: مسیرهای خدمت رسانی به شهروندان مشخص شده است. تاکسیرانی ضمن اعلام آمادگی برای مشایعت سوگواران از استقرار کلیه تاکسی ها و پرسنل کنترل و نظارت این نهاد از ساعت چهار صبح فردا خبر داده است. به این منظور چهار محور ویژه انتقال شرکت کنندگان در نظر گرفته شده که به صورت جداگانه 20 دستگاه ون در حدفاصل چهارراه ولیعصر تا خیابان قدس، خیابان آزادی تقاطع نواب تا میدان انقلاب، میدان حر تا تقاطع جمهوری و خیابان کارگر شمالی تقاطع فاطمی تا بلوار کشاورز جانمایی شده است.

هرمزی ادامه داد: خدمت رسانی مترو به شهروندان نیز طبق روال عادی از ساعت 5:30 صبح آغاز خواهد شد.

معاون شهردار تهران با اشاره به نحوه سرویس دهی شرکت واحد اتوبوسرانی اشاره کرد و گفت: شرکت واحد نیز از ساعت 7:30 صبح در محل دانشگاه تهران و از 5:30 صبح با اختصاص ناوگان ویژه از 12 نقطه پایتخت به شرح ذیل خدمات رسانی خواهد کرد.

وی با اشاره به محور تردد اتوبوس ها نیز اظهار کرد: چهارراه تهرانپارس، میدان آزادی، پایانه خاوران، میدان خراسان، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، میدان رسالت، میدان راه آهن، نازی آباد، ابوذر، پایانه مترو صادقیه و شهرری خطوطی هستند که به مناسبت برگزاری مراسم تشییع رییس جمهور به صورت ویژه خدمت رسانی می کنند. پس از پایان مراسم اعلام شده، شرکت کنندگان گرامی به مبادی اولیه بازگردانده خواهند شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات خدمات حمل و نقلی شهرداری تهران برای تشییع شهدای خدمت – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات خدمات حمل و نقلی شهرداری تهران برای تشییع شهدای خدمت – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.