جمع آوری حدود 4 هزار رشته دام ماهیان در آب های گیلان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

جمع آوری حدود 4 هزار رشته دام ماهیان در آب های گیلان - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

سرهنگ کیوان عاشوری در گفت و گور با خبرنگار لاکو اظهار کرد: صیانت از آبزیان در فصل تخم ریزی برای گسترش و توسعه شیلات و صنعت آبزی پروری بسیار مهم و حیاتی است.

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات گیلان از جمع آوری حدود چهار هزار رشته دام ماهیان استخوانی و غضروفی در آب های استان خبر داد و بیان کرد: در سه ماه نخست سال جاری، سه هزار و پانصد رشته دام ماهیان استخوانی و 465 رشته دام ماهیان غضروفی از صیادان غیرمجاز در سواحل گیلان جمع آوری شد.

عاشوری از انجام 1850 نفر- ساعت گشت ساحلی و دریایی گیلان خبر داد و اضافه کرد: 9 فروند انواع شناورهای صیادی غیر مجاز، 19 دستگاه انواع لاکش (نوع خاصی از تور ماهیگیری) و 12 پره صیادی در این گشت ها، کشف و ضبط و توقیف شد.

وی از دستگیری 24 نفر در حوزه صید غیرمجاز در سواحل گیلان خبر داد و افزود: از 59 مرحله گشت ساحلی، 51 مرحله گشت دریایی، 22 عملیات مشترک با دریابانی و 103 مرحله تفتیش بازار، ماهی 9 فقره پرونده صید غیرمجاز تشکیل شد و 24 نفر متهم دستگیر شد.

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات گیلان با بیان اینکه ادوات صیادی به نفع دولت مصادره می شود، گفت: در سه ماه گذشته، یگان ضمن حفاظت و حراست از سه رشته رودخانه تحت تکثیر، اقدام به تخریب و جمع آوری 2 باب کومه صیادی کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جمع آوری حدود 4 هزار رشته دام ماهیان در آب های گیلان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جمع آوری حدود 4 هزار رشته دام ماهیان در آب های گیلان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.