حجت الاسلام پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ نام دولت چهاردهم «دولت قرار» است

با حضور در وزارت کشور؛

حجت الاسلام پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد نام دولت چهاردهم «دولت قرار» است

وزیر اسبق کشور، دادگستری و اطلاعات پس از ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نام دولت چهاردهم «دولت قرار» است.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری لاکو، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر اسبق کشور، دادگستری و اطلاعات دقایقی قبل برای ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شده و در حال انجام فرایند ثبت نام در این انتخابات است.

وی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما سرشار از آرمان ها و آرزوهای بالا بلند بودیم اما آیا امروز در آن جایگاه هستیم. فراز و فرودهای کشور را می شناسم و با مشکلات خرد و کلان آشنا هستم. به توانایی ایرانیان برای ایجاد قدرت، ثروت و عدالت ایمان دارم. یقین دارم می توانستیم در شرایط بهتر از این باشیم.

پورمحمدی اضافه کرد: قرار ما این نبود که عدالت قربانی مصلحت شود. نام دولت چهاردهم «دولت قرار» است و اولویت هایش ثروت، قدرت و عدالت خواهد بود.

به گزارش لاکو، فرآیند ثبت نام نهایی هر داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بین 45 دقیقه تا یک ساعت به طول میانجامد و پس از آن داوطلبین فرصت دارند که در زمان 5 دقیقه به ارایه برنامه های خود در جمع خبرنگاران بپردازند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حجت الاسلام پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ نام دولت چهاردهم «دولت قرار» است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حجت الاسلام پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد/ نام دولت چهاردهم «دولت قرار» است"، کلیک کنید.