«حریم رسالت» بستری برای جبهه سازی رسانه ای در عرصه بین الملل – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

«حریم رسالت» بستری برای جبهه سازی رسانه ای در عرصه بین الملل - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، سردار حمید دامغانی در مراسم رونمایی استانی از جشنواره رسانه ای حریم رسالت با اشاره به اهمیت نقش رسانه در تحولات دنیای کنونی و فعالیت اصحاب رسانه در خط مقدم جبهه نرم اظهار کرد: رسانه ها به عنوان ابرازی قدرتمند در فضای واقعی و مجازی نقش آفرینی می کنند.

سردار دامغانی با بیان اینکه دشمن امروز در عرصه جنگ ترکیبی و شناختی از ابراز رسانه حداکثر استفاده را کرده و زنان را هدف قرار داده است گفت: دو مولفه «زن» و «رسانه» مورد هدف دشمن بوده و جشنواره حریم رسالت بستری برای معرفی جایگاه حقیقی بانوان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی برگزاری جشنواره هایی چون جشنواره حریم رسالت را گامی موثر در برابر شبهه افکنی های دشمنان دانست و افزود: باید از فرصت جشنواره برای جبهه سازی در عرصه منطقه ای و بین المللی استفاده کرده و جایگاه زن مسلمان را ارتقا داد.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: فعالان رسانه و مدیران کانون های بسیج رسانه در شهرستان ها محور جبهه سازی و جریان ساز گفتمان انقلاب اسلامی باشند.

لزوم تولید محتوای مناسب برای شناخت دقیق از شرایط

«محمد جلایی» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان نیز در این مراسم به گستردگی فعالیت ها در فضای مجازی در همه حوزه ها اشاره کرد و گفت: باید برای موفقیت در این عرصه علاوه بر تولید محتوای مناسب و درست و شناخت دقیق از شرایط برای تقویت جایگاه نظام اسلامی و جلوگیری از استحاله فرهنگی دشمنان که نسل جوان را هدف قرار دادند نهایت استفاده را کنیم.

وی رسانه ها را سربازان خط مقدم آگاهی بخشی به مردم به ویژه در انتخابات پیش رو دانست و گفت: فعالان رسانه ای باید با اشرافیت کامل نسبت به شرایط جامعه به دور از بی تقوایی تولید محتوای مناسب داشته باشند تا از این رویداد سیاسی مهم سربلند بیرون آییم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«حریم رسالت» بستری برای جبهه سازی رسانه ای در عرصه بین الملل – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«حریم رسالت» بستری برای جبهه سازی رسانه ای در عرصه بین الملل – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.