حملات جدید حزب الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی

حملات جدید حزب الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی

منابع رسانه ای عصر امروز (چهارشنبه) از حمله حزب الله لبنان به چند موضع و پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی خبر دادند.

به گزارش لاکو، حزب الله لبنان در بیانیه ای در این باره اعلام کرد: ساختمان مورد استفاده سربازان دشمن در مستعمره «آویویم» را با سلاح های مناسب هدف قرار دادیم.

رسانه های عبری زبان نیز در این باره گزارش دادند بر اثر پرتاب یک موشک ضد زره از لبنان آتش سوزی در شهرک آویویم رخ داده است.

حزب الله همچنین در بیانیه دیگری اعلام کرد: بعدازظهر امروز مجاهدین ما پایگاه «الصدح» را با گلوله های توپ به صورت دقیق هدف قرار دادند.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا 24 ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

رسانه های عبری گزارش دادند از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده ها پایگاه نظامی آن ها توسط حزب الله هدف گرفته شده است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه های عبری فاش کردند که این شهرک نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه هایشان نیستند و می گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن ها نداشته و آن ها را رها کرده است.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حملات جدید حزب الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حملات جدید حزب الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال اراضی اشغالی"، کلیک کنید.