خدمات رییس جمهور مردمی فراموش نخواهد شد/ ویژه برنامه های شهدای خدمت در فارس اطلاع رسانی می شود

خدمات رییس جمهور مردمی فراموش نخواهد شد/ ویژه برنامه های شهدای خدمت در فارس اطلاع رسانی می شود

لاکو/فارس رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه دولت آیت الله رییسی با وجود عمر کوتاه، از ذهن مردم ایران فراموش نخواهد شد، از ادامه ویژه برنامه های بزرگداشت شهدای خدمت خبر داد.

حسین ملک مکان در گفت وگو با خبرنگار لاکو ضمن تسلیت شهادت سیدالشهدای خدمت و همراهان ایشان به مردم قدرشناس و ولایتمدار استان فارس، گفت: خدمات ارزنده ای که دولت مردمی آیت الله رییسی در مدتی کوتاه ارایه کرد، فراموش نمی شود و تا همیشه ماندگار خواهد بود. مطمینا مردم قدرشناس ما شهید جمهور خود را نیز فراموش نخواهند کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با آرزوی توفیق برای مسیولانی که قرار است ادامه دهنده راه و منویات آیت الله رییسی باشند، گفت: هیچ اختلالی در ادامه خدمت رسانی به مردم به وجود نخواهد آمد. این کشور مردان بسیاری شبیه به آن شهید عزیز دارد که ان شاء الله منشا خدمت خواهند شد.

ملک مکان در خصوص برگزاری ویژه برنامه های بزرگداشت شهدای خدمت گفت: برنامه هایی در روز 31 اردیبهشت برگزار شد و طی چند روزی که عزای عمومی اعلام شده است، مجددا برنامه هایی برای شهدای عزیز خواهیم داشت که اطلاع رسانی خواهد شد و امیدواریم همه توفیق حضور در این مجالس را داشته باشند.

وی همچنین از هییات مذهبی هم خواست که برنامه های ویژه خود را در مساجد و تکایا ادامه دهند و ابراز امیدواری کرد که یاد این شهدا هیچوقت فراموش نشود.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمات رییس جمهور مردمی فراموش نخواهد شد/ ویژه برنامه های شهدای خدمت در فارس اطلاع رسانی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمات رییس جمهور مردمی فراموش نخواهد شد/ ویژه برنامه های شهدای خدمت در فارس اطلاع رسانی می شود"، کلیک کنید.