خدمات هلال احمر به زایران ایرانی خانه خدا تا زمان بازگشت آخرین زایر ادامه دارد

رییس جمعیت هلال احمر کشورمانا از شماری از زایران ایرانی بستری در بیمارستان نور عربستان سعودی عیادت کرد و گفت که خدمات رسانی جمعیت هلال احمر تا زمان بازگشت تمام زایران ادامه خواهد داشت.

به گزارش لاکو، پیرحسین کولیوند صبح امروز برای عیادت چند تن از حجاج ایرانی در بیمارستان نور عربستان سعودی حضور پیدا کرده بود، با رییس این بیمارستان نیز دیدار و گفت وگو کرد.

کولیوند در این دیدار با اشاره به اقدامات جمعیت هلال احمر کشورمان در حج 1403 گفت: خدمات جمعیت هلال احمر در مکه مکرمه و مدینه منوره تا زمان بازگشت آخرین زایران ایرانی با قوت ادامه خواهد داشت و خوشبختانه تعامل خوبی نیز با طرف عربستانی داریم. 

رییس بیمارستان نور عربستان نیز در جریان این دیدار از خدمات جمعیت هلال احمر ایران در مدینه و مکه تقدیر و تشکر کرد و گفت: بیمارستان ها و مراکز درمانی هلال احمر جمهوری اسلامی، بهترین خدمات درمانی را نسبت به سایر کشورهای اسلامی به حجاج خود ارایه می دهند.

رییس بیمارستان نور عربستان سعودی، در این دیدار قول مساعد داد تا حجاج ایرانی بستری در این بیمارستان که نیاز به جراحی دارند، خارج از نوبت عمل شوند تا زمان کافی برای انجام اعمال خود داشته باشند.

خدمات هلال احمر به زایران ایرانی خانه خدا تا زمان بازگشت آخرین زایر ادامه دارد
عیادت رییس جمعیت هلال احمر از زایران ایرانی بستری در بیمارستان نور عربستان

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمات هلال احمر به زایران ایرانی خانه خدا تا زمان بازگشت آخرین زایر ادامه دارد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمات هلال احمر به زایران ایرانی خانه خدا تا زمان بازگشت آخرین زایر ادامه دارد"، کلیک کنید.