خلّاقیت علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان موج می زند

خلّاقیت علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان موج می زند

مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد که آنچه موجب پویایی دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان بوده، اقتصاد دانش بنیان، پیشرفت در حوزه نوآوری، خلّاقیت علمی و پژوهشی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لاکو، ابراهیم گیوکی مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: سیستان و بلوچستان یکی از استان های خوب دانشگاه آزاد اسلامی است و گردهمایی در این جلسه در راستای توسعه و رفع مسایل برگزار شده است.

وی افزود: آنچه موجب پویایی دانشگاه بوده، اقتصاد دانش بنیان، پیشرفت در حوزه نوآوری، خلّاقیت علمی و پژوهشی است، نوآوری، خلّاقیت و تولید علم از مهم ترین شاخص های دانشگاه برای پیشرفت جامعه است.

خلّاقیت علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان موج می زند

مدیرکل صندوق رفاه و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره تولید علم و نخبه پروری در دانشگاه بیان کرد: آنچه در مسیر رسیدن به اهداف دانشگاه به عنوان یک دانشگاه کارآفرین و مهارتی مهم بوده، برنامه ریزی صحیح و استفاده عالمانه از ظرفیت های منطقه ای و علمی است.

گیوکی خاطرنشان کرد: موتور محرکه اقتصاد و دانش در دانشگاه را می توان برنامه ها و طرح های علمی و پژوهشی، مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان دانست، بنابراین شناسایی و به کارگیری از ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان باید به صورت جدی در دستورکار قرار گیرد.

طرح های اقتصاد دانش بنیان در مسیر پیشرفت

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان هم بیان کرد: برای مرتفع شدن مسایل موجود در دانشگاه نیازمند اهتمام و تلاش مجموعه استان هستیم و برای رسیدن به این مهم باید همراهی و همکاری بیشتری داشته باشیم.

خلّاقیت علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان موج می زند

کامبیز نرماشیری تشریح کرد: با بررسی های کارشناسی و دقیق طرح های اقتصادی استان سیستان و بلوچستان برخی از آنها به دلیل نداشتن توجیه اقتصادی و نتایج درخور و قابل قبول تغییر کرده و با تقسیم بندی برنامه های اقتصادی به صورت کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت و مسیله محور، برنامه ریزی طرح های اقتصاد دانش بنیان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: برای تامین منابع، سرمایه گذاری و درآمد، معیار اصلی مدیران واحد های دانشگاهی استان باید مدیریت و برنامه ریزی صحیح در حوزه درآمد و هزینه باشد.

به گزارش لاکو، جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با دستورکار بررسی و تحلیل عملکرد مالی واحد ها و مراکز دانشگاهی در راستای محور های سند تحول و تعالی با حضور گیوکی، مدیرکل امور مالی و صندوق رفاه و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی، ناصر عرب، معاون مدیرکل امور مالی دانشگاه آزاد اسلامی، حمیدرضا اتوت، مدیر امور طرح ها و تفاهم نامه های بانکی دانشگاه آزاد اسلامی و اعضا شورا در واحد زاهدان برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خلّاقیت علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان موج می زند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خلّاقیت علمی و پژوهشی در دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان موج می زند"، کلیک کنید.