دادستان کل کشور به روسیه سفر کرد

دادستان کل کشور به روسیه سفر کرد

دادستان کل کشور برای شرکت در نشست حقوقی و قضایی بریکس با هییتی همراه به روسیه سفر کرد.

به گزارش لاکو، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد که حجت الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد دادستان کل کشور برای شرکت در نشست حقوقی و قضایی کشورهای عضو گروه بریکس، به روسیه سفر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی، رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه، بابایی، معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور، فوایدی، دادیار دادسرای دیوان عالی و رییس اداره امور بین الملل دادستانی کل در این سفر حجت الاسلام والمسلمین موحدی آزاد را همراهی خواهند کرد.

دادستان کل کشور و هییت همراه در بدو ورود به فرودگاه شرمیتوو مسکو، مورد استقبال مقامات دستگاه قضایی روسیه و حسین ملکی، کاردار موقت سفارت ایران در غیاب سفیر قرار گرفتند.

نشست دادستان های کشورهای عضو گروه بریکس 28 خرداد تا یکم تیرماه سال جاری در شهر سن پترزبورک روسیه برگزار می شود. نحوه تحول در همکاری های قضایی و حقوقی، یکسان سازی عرف قضایی، دفاع از حقوق اجتماعی اتباع و چگونگی تامین امنیت حقوقی و قضایی برای سرمایه گذاران در کشورهای عضو این گروه، از مهم ترین موضوعات مورد بررسی در این همایش است.

دادستان کل کشور در حاشیه این نشست، جداگانه با مقامات بلندپایه قضایی روسیه و برخی کشورهای عضو بریکس دیدار و مذاکره خواهد داشت.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دادستان کل کشور به روسیه سفر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دادستان کل کشور به روسیه سفر کرد"، کلیک کنید.