رویداد صدرا با مشارکت صنایع در دانشگاه آزاد خوی برگزار می شود

رویداد صدرا با مشارکت صنایع در دانشگاه آزاد خوی برگزار می شود

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی گفت: نخستین رویداد صدرا با مشارکت صنایع و بنگاه های تولیدی، اقتصادی و خدماتی در این واحد دانشگاهی آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لاکو، رضا عبدالله زاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی خوی در جلسه ای با حضور جمعی از صاحبان صنایع منطقه و مسیولان دانشگاهکه به منظور بررسی چگونگی برگزاری نخستین رویداد صدرا در این واحد دانشگاهی برگزار شد در تشریح این رویداد اظهار کرد: رویداد صدرا با هدف معرفی دانشجویان به صنعت و بازار کار در صدد است با توسعه مهارت های دانشجویان و اتصال آنها به کارآفرینان و بازار کار دغدغه اشتغال دانشجویان را رفع کند.

وی افزود: با حضور صاحبان صنایع و شرکت های مختلف صنعتی و تولیدی در دانشگاه، دانشجویان با فرایند تولید، ایده های جدید و فرصت های شغلی آشنا می شوند و از سوی دیگر شرکت ها و صنایع می توانند با جذب دانشجویان مستعد و نخبه و آموزش مهارت های مورد نیاز به آنها، نیروی مدنظر خود را تربیت کنند به گونه ای که پس از دانش آموختگی مانند نیروی باتجربه در آن مجموعه مشغول به کار تمام وقت شوند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی عنوان کرد: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب با تاکید بر توسعه اشتغال و راهبرد های کلان دانشگاه و اهداف مندرج در سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه فعالیت های فناورانه با رویکرد کارآفرینی در زیست بوم های محلی و منطقه ای رویداد صدرا به زودی با مشارکت صنایع و بنگاه های تولیدی، اقتصادی و خدماتی در این واحد دانشگاهی آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش لاکو، پس از این جلسه صاحبان صنایع از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی بازدید کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویداد صدرا با مشارکت صنایع در دانشگاه آزاد خوی برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویداد صدرا با مشارکت صنایع در دانشگاه آزاد خوی برگزار می شود"، کلیک کنید.