رییس جمهوری انتخاب شود که ادامه دهنده مسیر خدمت باشد

رییس جمهوری انتخاب شود که ادامه دهنده مسیر خدمت باشد

لاکو/لرستان استاندار لرستان گفت: رییس جمهوری انتخاب شود که ادامه دهنده مسیر خدمت و مسیر تبعیت از ولایت باشد.

ابوطالب شفقت امروز (23 خرداد ماه) در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر اظهار کرد: در دولت سیزدهم، خیلی از پروژه های عمرانی عمومی تکمیل شد و در اختیار مردم قرار گرفت و خیلی از واحدهای صنعتی که ده ها هزار نفر در آن اشتغال داشتند و فعالیت آنها از بین رفته بود و نیروی کار آن بیکار شده بودند، با همت دولت سیزدهم به چرخه تولید برگشتند.

وی بیان کرد: امیدواریم مردم به فرمان رهبر معظم انقلاب گوش دهند و در انتخابات حضور یابند تا هم بر اقتدار جمهوری اسلامی بیفزاییم و هم رییس جمهوری انتخاب کنیم که مسیر خدمت را ادامه دهد. مسیر خدمت مشخص و مسیر تبعیت از ولایت و خدمت است، مسیر تعامل با کشورهای همسایه و ایجاد اقتدار برای جبهه مقاومت و مبارزه جدی با دشمنان اسلام و ایران است.

او افزود: مردم با حضور خود پای صندوق های رای وفاداری خود را به نظام و شهدا اعلام خواهند کرد و براساس قانون همه دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی موظفند دولت را در اجرای انتخابات کمک کنند و کوتاهی در این زمینه بخشودنی نیست.

پایان خبر لاکو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس جمهوری انتخاب شود که ادامه دهنده مسیر خدمت باشد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس جمهوری انتخاب شود که ادامه دهنده مسیر خدمت باشد"، کلیک کنید.