سواحل استان بوشهر مواج و متلاطم است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

سواحل استان بوشهر مواج و متلاطم است - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

طلیعه محمدی در گفت و گو با خبرنگار لاکو اظهار داشت: با توجه به نقشه های پیش بینی هواشناسی، در ساعاتی از وقت امروز تا روز دوشنبه، با وزش بادهای شمالی، سواحل استان به ویژه مناطق مرکزی و جنوبی، به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: از انتهای وقت دوشنبه تا روز پنجشنبه وضعیت جوی و دریایی استان در اغلب ساعات آرام پیش بینی می شود و غبار محلی و در بعد از ظهرها وزش باد از پدیده های مورد انتظار در این مدت است.

وی گفت: آسماناستان بوشهر در ساعت های آینده غالباً صاف همراه با وزش باد و در برخی نقاط گردوخاک پیش بینی می شود.

محمدی تصریح کرد: جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا غربی با سرعت 8 تا 30 گاهی تا 36 کیلومتر در ساعت و روی دریا و در سواحل 16 تا 44 کیلومتر در ساعت و در سواحل جنوبی گاهی بیش از 50 کیلومتر در ساعت، و از فردا در سواحل شمالی و مرکزی 10 تا 34 کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: ارتفاع موج دریا سواحل شمالی 90 تا 150 سانتی متر، در سواحل و مرکزی جنوبی 90 تا 180 سانتیمتر و در سواحل شمالی و مرکزی از فردا 60 تا 120 سانتی متر پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سواحل استان بوشهر مواج و متلاطم است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سواحل استان بوشهر مواج و متلاطم است – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.