سکانس جنجالی در افعی تهران و عکس دو نفره پیمان معادی

آفتاب نیوز :

در حالی که سریال افعی تهران با بازی و نویسندگی پیمان معادی در صدر پرمخاطب ترین سریال های نمایش خانگی قرار گرفته، سکانسی از قسمت هشتم این سریال و مواجهه پیمان معادی (آرمان بیانی) با معلم دوران کودکی اش این مجموعه را گرفتار حواشی فراوانی کرده است. در این سکانس، آرمان بیانی معلم دوران کودکی اش را که حالا پیرمردی با مو های سفید است پیدا می کند و در نمایی تحقیرآمیز، تنبیه های سخت دوران مدرسه را به او یادآوری می کند و با رگباری از دیالوگ های توهین آمیز و فحاشی به او، معلمش را کنار اتوبان از ماشین پیاده می کند…»

به دنبال انتشار این سکانس و واکنش های فراوانی که در میان مخاطبان به ویژه معلمان و جامعه آموزشی ایجاد کرد و به دلیل توهین به جایگاه معلم، پرونده قضایی برای عوامل سریال افعی تهران تشکیل شد. بر اساس آخرین خبر های منتشر شده در خبرگزاری های رسمی؛ به دلیل توهین به مقام معلم و در راستای صیانت از حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم و به منظور حفظ حقوق معلمان و کارکنان نظام آموزش و پرورش کشور، غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در نامه ای از دادستان عمومی و انقلاب تهران خواست ضمن تشکیل پرونده قضایی جهت رسیدگی به تخلفات سازندگان و عوامل تولید سریال «افعی تهران»، چگونگی صدور مجوز و نحوه نظارت بر تولید و پخش مجموعه مذکور از سوی ساترا به عنوان متولی قانونی موضوع نیز در دستورکار قرار گیرد.

سکانس جنجالی توهین به جایگاه معلم در افعی تهران | ماجرای عکس دو نفره پیمان معادی

همچنین در دیدار رییس قوه قضاییه با جمعی از فرهنگیان و معلمان نمونه سراسر کشور به حواشی این سریال و پرونده قضایی آن اشاره شد. در این نشست، یکی از نمایندگان تشکل های فرهنگیان ضمن انتقاد از اهانت به جایگاه معلمان در یکی از سریال های اخیرشبکه نمایش خانگی، خواستار برخورد قاطعانه و بدون اغماض قوه قضاییه با عوامل این گونه اهانت ها شد و در ادامه گفت: ورود ضابطین قضایی به مدارس، جو نامناسبی را در مدرسه و میان دانش آموزان ایجاد می کند و ما از دستگاه قضایی انتظار داریم که با صدور بخشنامه، از این امر جلوگیری کند.

«کربلایی» نماینده دیگری از تشکل های فرهنگیان نیز در این نشست گفت: ما باید کاری کنیم که فرزندان مان به معلم بودن پدران و مادران خود افتخار کنند و چنانچه این نگاه در جامعه به وجود بیاید دیگر شاهد نخواهیم بود که یک فیلمساز به خودش اجازه دهد علیه معلمان فیلم بسازد.

اگرچه همزمان با شروع حواشی و جنحالی های این سکانس، پیمان معادی عکسی دو نفره و جمله ای ستایش آمیز در کنار بازیگر نقش معلم این سریال منتشر کرد، اما به نظر می رسد حاشیه های این سکانس همچنان ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سکانس جنجالی در افعی تهران و عکس دو نفره پیمان معادی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سکانس جنجالی در افعی تهران و عکس دو نفره پیمان معادی"، کلیک کنید.