صهیونیست ها معتقدند نژاد برتر یهود است و بقیه نژادها حیوانات در خدمت یهود

حجت الاسلام گلپایگانی:

صهیونیست ها معتقدند نژاد برتر یهود است و بقیه نژادها حیوانات در خدمت یهود

رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: اینهایی که در غزه شهید می شوند در شبانه روز چند نفر هستند؟ بیش از 45 هزار نفر را شهید کردند، خانه ها را خراب کردند، شیرخواران را کشتند، رهبر مذهبی شان فتوا داد، از او سیوال کردند ما بچه ها را بکشیم، گفت بله. آنها معتقدند نژاد برتر یهود است و بقیه نژاد ها حیواناتی برای خدمت به یهودیان هستند، این تز اینها است. به خاطر تسلطشان، خدای اینها خدای پول و مال است.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری لاکو،  حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در مراسم بزرگداشت «شهدای خدمت» در دانشگاه شهید ستاری با اشاره به مراسم تشییع پیکر های شهدای خدمت اظهار کرد: فاصله بین شهر قم و مسجد جمکران 8 کیلومتر بود، تمام این فاصله مملو از جمعیت بود، در مشهد و تهران هم همینطور، راز و رمز این اقدام مردم چیست؟ باید بررسی شود؟ چرا و چگونه و برای چه مردم در این مراسم اینطور شرکت کردند.

وی افزود: در دنیا سابقه نداشته است، به قدری این مسیله انعکاسش عجیب بود که شورای امنیت سازمان ملل، شورایی که بعضی از اعضایش دشمنان قسم خورده ما هستند، در زمانی که مردم ایران گرفتار کرونا بودند و یادتان است گاهی روزانه 700 نفر تلفات کرونا داشتیم، دارویی که پولش را ایران پرداخته بود نگذاشتند این دارو به ایران بیاید. کار به جایی رسید که خبر شهادت این عزیزان به آنجا رسید به احترام این شهادت ایستادند و یک دقیقه سکوت کردند.

رییس دفتر مقام معظم رهبری ادامه داد: به خانواده های شهدا عرض می کنم دل خوش باشید که این حادثه در حافظه تاریخی مردم فراموش نخواهد شد و نباید اجازه داد این چراغ درخشان کم رنگ شود. امروز این عزیزان ما برای آزادی خواهان جهان الگو هستند. ما این روز ها شاهد حضور هییت های زیادی بیش از 90 هییت از کشور های جهان به کشورمان هستیم، آنهایی که نتوانستند بیایند با تلفن و اظهار غم و مصیبت و اعلام عزا در کشورشان همدردی کردند.

حجت الاسلام گلپایگانی افزود: شما شاهد هستید در غزه چه می گذرد، اگر یک مجرمی، یک جنایتکاری که قتل انجام داده و انسانی را کشته، در محاکم قضایی ما بررسی شود، محاکمه شود و به عنوان قصاص محکوم به اعدام شود و اعدام اجرا شود فریاد این جهانخواران در غرب عالم به آسمان بلند می شود که حقوق بشر، حقوق بشر؛ سیوال این است اینهایی که در غزه شهید می شوند در شبانه روز چند نفر هستند؟ بیش از 45 هزار نفر را شهید کردند، خانه ها را خراب کردند، شیرخواران را کشتند، رهبر مذهبی شان فتوا داد، از او سیوال کردند ما بچه ها را بکشیم، گفت بله.

وی تاکید کرد: آنها معتقدند نژاد برتر یهود است و بقیه نژاد ها حیواناتی برای خدمت به یهودیان هستند، این تز اینها است. به خاطر تسلطشان، خدای اینها خدای پول و مال است.

رییس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه بسیاری از اینها از گرسنگی و تشنگی در غزه شهید شدند، اضافه کرد: آنهایی که برای کشتن یک مجرم جنایتکار صدای خود را به افلاک می رسانید چرا الان حرفی از حقوق بشر نمی زنید؟ چرا خفه قان گرفتید؟ آنهایی که فکر می کنند اگر بشود مذاکره ای با این جنایتکاران کرد، قرآن جواب شما را داده است، تا که فرمان برداران محض آنها باشید. پیامبر بدان آگاه باش بزرگترین دشمن شما و مومنین یهود است. بر همین اساس عرض می کنم هرگز به اینها امید نیست و امیدواریم این وقایع اتفاق افتاد انشاءالله مقدمه ظهور حضرت ولیعصر باشد.

حجت الاسلام گلپایگانی ادامه داد: اولین چیزی که رییس جمهور فقید ما به شهادت همکارانش و کسانی که با او کار کردند در دوران مسیولیت های مختلف چه در آستان، چه در قوه قضاییه و چه رییس جمهوری همه شهادت می دهند که این بزرگوار جز برای خدا کاری نمی کرد. کلامش، سکوتش، حرفش، سخنرانی اش فقط برای خدا بود، نه مدح مردم در او اثری داشت، نه قدح مردم و بدگویی. اگر مدح می کردند سکوت می کرد و اگر بد می گفتند باز هم سکوت می کرد. ترجمه این کار اخلاص است. خدا فقط از مخلص قبول می کند. در قرآن مجید در سوره مریم بخوانید؛ از ابراهیم پیامبر یاد کن که صدیق بود.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صهیونیست ها معتقدند نژاد برتر یهود است و بقیه نژادها حیوانات در خدمت یهود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صهیونیست ها معتقدند نژاد برتر یهود است و بقیه نژادها حیوانات در خدمت یهود"، کلیک کنید.