طراحی نرم افزار شناخت شخصیت شغلی دانش آموزان

در دانشگاه آزاد یزد انجام شد؛

طراحی نرم افزار شناخت شخصیت شغلی دانش آموزان

مدیر فناوری اطلاعات دانشکده و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد از بومی سازی و طراحی نرم افزار شناخت شخصیت شغلی دانش آموزان در این دانشگاه خبر داد.

ابراهیم حاجی زاده مدیر فناوری اطلاعات دانشکده و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لاکو از بومی سازی و طراحی نرم افزار شناخت شخصیت شغلی در دانشکده مهارت و کارآفرینی این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: برای کمک به والدین دانش آموزان و برطرف کردن نگرانی آنان در انتخاب رشته دانشگاهی مناسب با روحیه و توانمندی آنان، این نرم افزار را طراحی و بومی سازی کردیم.

وی ادامه داد: نخستین داوطلبان تست شخصیت، دانش آموزان کلاس نهم مدرسه محمد رسول الله بودند که با کمک این آزمون به دانش آموزان کمک شد تا درک بهتری از خود برای انتخاب رشته و ورود به بازار کار در آینده داشته باشند.

مدیر فناوری اطلاعات دانشکده و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد در توضیح این نرم افزارعنوان کرد: نرم افزار شخصیت شناسی شغلی با استفاده از اکسل طراحی شده است و دانش آموزان با پاسخ به سوالات گوناگون از ساختار روانی خود ازجمله وضعیت سلامت روان، شخصیت، انواع هوش، توجه، علاقه مندی و بسیاری از موارد دیگر آشنا شده و سطح آگاهی از خود را برای انتخاب رشته دانشگاهی متناسب با توانایی هایشان برای ورود به بازار کار بعد از فارغ التحصیلی افزایش می دهند.

طراحی نرم افزار شناخت شخصیت شغلی دانش آموزان

حاجی زاد بیان کرد: برای حدود 77 نفر از دانش آموزان کلاس نهم مدرسه محمد رسول الله شناسنامه شخصیت فردی و شغلی صادر و تحویل شده و بسیاری از دانش آموزان را به شرکت در این آزمون راغب کرد.

وی اضافه کرد: همه دانش آموزان مشتاق به شناخت شخصیت در صورت تمایل می توانند برای اطلاع از شخصیت شغلی خود به سایت دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی یزد مراجعه و ثبت نام کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طراحی نرم افزار شناخت شخصیت شغلی دانش آموزان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طراحی نرم افزار شناخت شخصیت شغلی دانش آموزان"، کلیک کنید.