فیلم| جنگ آتشین مرد آتش افکن با هنرمندان خیابانی

فیلم| جنگ آتشین مرد آتش افکن با هنرمندان خیابانی

آفتاب نیوز :

یک هنرمند خیابانی که برای امرار معاش از آتش افکن استفاده می کند از ابزار حرفه خود استفاده کرد تا اعضای یک گروه موسیقی ماریاچی مکزیکی را در یک دعوای خیابانی به آتش بکشد.

گزارش شده است که این نزاع وحشیانه بر سر حق اجرا در شهر مورلیا مکزیک رخ داده است. دعوای عجیب و غریب، ظاهراً بر سر حق اجرا در یک گوشه خیابان پرسود، باعث شد که مرد آتش افکن به اعضای گروه موسیقی حمله کند.

ماریاچی ها که اکثراً پیراهن های سفید سنتی و شلوار های مشکی پوشیده اند و تعدادی گیتار به همراه دارند، در حال فرار دیده می شوند. آن ها به سرعت لباس های سوزان خود را در می آورند و حتی یکی دیده می شود که برای خاموش کردن شعله ها روی زمین غلت می خورد.

فیلم دوربین های مداربسته از این دعوای وحشیانه، یکی از ماریاشی ها را در حال تعقیب مرد آتش افکن نشان می دهد که او را در یک خیابان شلوغ گیر انداخته و مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

از آنجایی که رقابت برای گرفتن انعام در مکزیک بسیار شدید است، هنرمندان خیابانی و شیشه شوی ها اغلب از قلمرو خیابانی خود دفاع می کنند.

مشخص نیست که درگیری چگونه آغاز شد. پلیس در بیانیه ای اعلام کرد که هیچکس دستگیر نشده و فقط فرد آتش افکن باید در بیمارستان مداوا شود. پلیس گفت که این فرد گفته او با ماریاچی ها دعوا کرده است و سپس به او حمله کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| جنگ آتشین مرد آتش افکن با هنرمندان خیابانی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| جنگ آتشین مرد آتش افکن با هنرمندان خیابانی"، کلیک کنید.