قالیباف: هرگز نمی گذاریم بدخواهان، ایرانِ ما را دور بزنند/ مردم از حرف خسته هستند

ششمین روز تبلیغات تلویزیونی داوطلبان ریاست جمهوری؛

قالیباف: هرگز نمی گذاریم بدخواهان، ایرانِ ما را دور بزنند مردم از حرف خسته هستند

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اراده و فرهنگ زمان دفاع مقدس ادامه پیدا کرد و الان به قدرت و اقتداری دست یافتیم که مورد حسرت همه است پس می شود، گفت: هرگز نخواهیم داد بدخواهان ایران و اسلام ایران جان ما را دور بزنند

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری لاکو، محمدباقر قالیباف، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز شنبه (26 خرداد) مهمان برنامه «با مردم» شبکه یک سیما بود.

وی در این برنامه ضمن بیان محور ها و برنامه های خود با تاکید بر اینکه ایرانِ سربلند از رویکرد حفظ بقا عبور کرده و به بلوغ رسیده است، اظهارداشت: هرگز نخواهیم داد بدخواهان ایران و اسلام ایران جان ما را دور بزنند.

قالیباف ادامه داد: یک زمانی توپخانه 15 کیلومتری داشتیم الان با موشک نقطه زن با برد بیش از 2 هزار کیلومتر دشمن را می زنیم. اراده و فرهنگ زمان دفاع مقدس ادامه پیدا کرد و الان به قدرت و اقتداری دست یافتیم که مورد حسرت همه است، پس می شود.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: قانون مهم است ولی اگر اجرا نشود اعتبارش بیشتر از یک کاغذ نیست. ما به وعده های خود عمل کردیم و قانون برنامه هفتم و قانون دایمی را تصویب کردیم. آیا قانون برنامه توسعه و قوانین دایمی برای تحول کفایت می کند؟ خیر. مدیریت قوی است که می تواند به قوانین روح ببخشد و عملیاتی کند.  

وی با تاکید براینکه از گرانی و تورم و کاهش قدرت خرید خانواده شرمنده هستیم، اظهارکرد: ما امروز شاهد مشکلاتی هستیم که تکرار آن هم برای بنده سخت است، مردم از حرف خسته هستند، به مردم قول می دهم که مشکلات را حل کنم، امروز همه مان رنج می بریم و حتماً برای این مسایل در دولت چهاردهم برنامه و چاره اندیشی و ضمانت اجرایی داریم.

قالیباف اظهارداشت: امروز وقتی کسری بودجه داریم یعنی پول و ثروت نداریم؟ خیر، ای کاش نداشتیم. 19.5 درصد ذخایر نفت و گاز در ایران است یعنی رتبه اول را داریم. معادن فراوان و کریدور های استراژیک داریم، 3.5 برابر یارانه های پرداختی، یعنی حدود 1260 همت سرمایه حیف می شود.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: ما فرصت آزمون و خطا نداریم، تحول نیاز به مدیر قوی دارد. باید مسیر پیشرفت را با قدرت ادامه بدهیم. باید دنبال تحول در عرصه های مختلف باشیم. تحول نیاز به مدیر قوی دارد. هیچ تحولی بدون مدیر قوی امکان پذیر نیست.

 

در حال بروزرسانی…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قالیباف: هرگز نمی گذاریم بدخواهان، ایرانِ ما را دور بزنند/ مردم از حرف خسته هستند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قالیباف: هرگز نمی گذاریم بدخواهان، ایرانِ ما را دور بزنند/ مردم از حرف خسته هستند"، کلیک کنید.