قهرمانی لیگ برتر رویینگ بانوان سهم دانشگاه آزاد شد/ صدور جواز حضور رقابت های بین المللی روسیه

قهرمانی لیگ برتر رویینگ بانوان سهم دانشگاه آزاد شد صدور جواز حضور رقابت های بین المللی روسیه

تیم بانوان رویینگ دانشگاه آزاد اسلامی همچون مردان پاروزن دانشگاه، با شایستگی قهرمان لیگ برتر باشگاه های کشور شدند و جواز حضور در رقابت های بین المللی روسیه را به عنوان نماینده ایران به دست آوردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری لاکو، مرحله برگشت چهارمین دوره لیگ برتر رویینگ بانوان باشگاه های کشور، امروز (هجدهم اردیبهشت) با حضور تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، پترو پالایش سما، تِکرو، آمبرا و به آفرید در دو نوبت صبح و عصر در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است.

تیم رویینگ بانوان دانشگاه آزاد اسلامی متشکل از «مهسا جاور»، «زینب نوروزی»، «آیگین کریمی» و «ساقی ملکی» با هدایت «افشین فرزام» سرمربی، «فرزین رضایی» و «سمانه کرمی» مربی و «بهروز آرمان» سرپرست، در مرحله برگشت نیز به یکه تازی ادامه داد و پیش از پایان رسمی رقابت ها، قهرمانی مقتدرانه خود را مسجل کرد. تیم های تِکرو و آمبرا نیز به ترتیب در رتبه های دوم و سوم جدول قرار دارند.

«مهسا جاور» و «زینب نوروزی» در حالی در این قهرمانی، نقش ارزنده ای ایفا کردند که به تازگی با کسب سهمیه تیمی رویینگ در رقابت های المپیک 2024 پاریس، تاریخ ساز شده اند. دیروز تیم رویینگ مردان دانشگاه آزاد اسلامی هم چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر باشگاه های کشور شد.

تاکید  لشگری بر تداوم قهرمان پروری در دانشگاه

«امیرعباس لشگری» قهرمانی ارزشمند تیم های رویینگ مردان و بانوان را به کادر فنی و اعضای این تیم و همچنین خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفت و خاطرنشان کرد: درخشش دانشگاه آزاد اسلامی در سطح نخست ورزش کشور، مرهون سیاست گذاری های شایسته در شورای ورزش دانشگاه، حمایت های دکتر محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه، فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و همچنین تلاش های یک تیم حرفه ای کاری در بخش های مختلف دانشگاه است.

رییس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر تداوم جوان گرایی، پرورش استعدادها و قهرمان پروری در تیم های ورزشی این دانشگاه افزود: دانشگاه آزاد اسلامی، بستر فعالیت برای ورزشکاران و به ویژه دانشجویان را به بهترین شکل ممکن فراهم کرده و همچنان مصمم به پشتوانه سازی برای تیم های ملی است.

لشگری ابراز امیدواری کرد که در سال برگزاری المپیک پاریس، شاهد حضور پررنگ ورزشکاران دانشگاه آزاد اسلامی در تیم های ملی و کسب افتخارهای تازه برای کشورمان باشیم.

مهیا شدن شرایط حضور رویینگ سواران دانشگاه آزاد اسلامی در رقابت های بین المللی

«علیرضا سهرابیان» نیز با اشاره به نقش ارزنده باشگاه های حرفه ای کشور از جمله دانشگاه آزاد اسلامی در پرورش و حمایت از قهرمانان، گفت: تیم های رویینگ مردان و بانوان دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به عملکرد شایسته در لیگ برتر، جواز حضور در رقابت های بین المللی روسیه را به عنوان نماینده ایران به دست آورده اند و امیدواریم شاهد درخشش آنها در رقابت های بین المللی نیز باشیم.

رییس فدراسیون قایقرانی اظهار کرد: قرار است رقابت های بین المللی روسیه، خرداد سال جاری با حضور تیم های مطرح دنیا برگزار شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمانی لیگ برتر رویینگ بانوان سهم دانشگاه آزاد شد/ صدور جواز حضور رقابت های بین المللی روسیه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمانی لیگ برتر رویینگ بانوان سهم دانشگاه آزاد شد/ صدور جواز حضور رقابت های بین المللی روسیه"، کلیک کنید.