قیمت سهام پهنه d ارتش چیتگر امروز

50 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی

در این مقاله خواهید خواند:

  • سازنده شرکت عمران آبشار اسپادانا

  • لوکیشن شهرک چیتگر پهنه D

  • مرحله ساخت گودبرداری و فونداسیون

  • متراژ 110 – 115 – 120

  • 22 بلوک 24 طبقه

  • هر طبقه 10 واحد

  • تحویل 60 ماهه

  • قیمت قطعی 

  • حداقل مبلغ سرمایه گذاری 3.5 میلیارد تومان (واحد کامل)

این پروژه در 22 بلوک و در 8 قطعه در حال ساخت می باشد. 6 قطعه که در هر قطعه 3 بلوک می باشد در قسمت شرقی و دو بلوک شامل دو برج در قسمت غربی می باشد. در حال حاضر دو قطعه در مرحله گودبرداری سه قطعه در مرحله فونداسون و سه قطعه در مراحل ابتدایی اجرایی می باشد.

تعهد تحویل در سهام توانمندسازی پهنه d در تمامی بلوک ها پنج ساله می باشد که در صورت دیرکرد شامل جریمه خواهد شد.

قیمت سهام توانمندسازی ارتش هم اکنون در خرداد ماه 1402 برای سهام 20 متری از حدود 580 تا 610 میلیون و سهام 50 متری از 1.380 تا 1.400 میلیارد متغیر می باشد. نکته اینکه روی سهام 50 متری مبلغ 105 میلیون تومان وام به شخص نفر اول مالک سهام تعلق گرفته که در صورت فروش آن این مبلغ باید به صورت کامل تسویه شود. برای استعلام قیمت، خرید و فروش سهام چیتگر همین حالا با شماره تلفن تماس بگیرید.

پهنه D شهرک چیتگر یکی از بهترین پروژه ها در سطح منطقه 22 می باشد. این پروژه علاوه بر موقعیت عالی و نزدیکی به دریاچه، چشم انداز خوبی به سمت باغ گیاهشناسی دارد. حسن دیگر این پروژه قیمت قطعی بودن آن است که این پروژه را از دیگر سازه های منطقه متمایز می کند. نکته بعدی اینکه ساخت اسکلت این پروژه قرار است با قالب تونلی و به صورت صنعتی انجام شود که باعث افزایش سرعت و هم کم شدن هزینه می شود. این پروژه یکی از سود ده ترین پروژه ها منطقه در یک سال گذشته بوده و قطعا می تواند در آینده هم این روند را تکرار کند. ولی به دلیل اینکه در مراحل پایانی انتخاب واحد هستیم حتما قبل از هرگونه اقدام برای خرید با کارشناسان ما در مسکن صدف با شماره تلفن تماس بگیرید و از مشاوره رایکان ما بهره ببرید.

لازم به ذکر است قبل از هرگونه اقدام خواهشمند است اطلاعات به روز را از دفتر املاک صدف دریافت کنید بدین منظور شماره تلفنو کارشناسان مسکن صدف آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما می باشند.

برای خرید و فروش شهرک گرین لند چیتگر با کارشناسان ایران زمین در منطقه ۲۲ تماس بگیرید.

آقای غنی زاده – آقای ضرغامی

۰۹۱۲۸۹۰۶۷۶۵

۰۹۱۲۲۰۰۶۴۷۲

۰۲۱-۴۴۷۶۶۰۲۰

کانال آپارات املاک ایران زمین ( معرفی و بررسی پروژه های معتبر منطقه ۲۲ تهران )

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت سهام پهنه d ارتش چیتگر امروز" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی, کسب و کار ایرانی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت سهام پهنه d ارتش چیتگر امروز"، کلیک کنید.