ماجرای ساس در زندان اوین؛ پاسخ قوه قضاییه

ماجرای ساس در زندان اوین؛ پاسخ قوه قضاییه

به گزارش لاکو،قوه قضاییه در این باره اعلام کرد: ضیا نبوی، اخیرا در نامه ای ادعای کذبی درباره شیوع ساس در بند هشت زندان اوین را مطرح کرده است.

ایلنا در خبری نوشت:یک منبع آگاه در سازمان زندان ها ضمن تکذیب ادعای ضیا نبوی گفت: نبوی در تاریخ 18 فروردین ماه 1403 با محکومیت قطعی برای تحمل یک سال حبس به بازداشتگاه معرفی شده است.

زندانی مورد اشاره با طرح چنین ادعایی قصد داشته بر مسیولان زندان فشار وارد کند تا تن به خواسته های غیرقانونی او از جمله انتقال از اندرزگاه 8 به اندرزگاه 4 دهند.

این منبع آگاه گفت: محکوم علیه، در بدو ورود به زندان، اصرار بر انتقال به اندرزگاه 4 را داشت، اما با توجه به اینکه اندرزگاه شماره 4 بر اساس طرح طبقه بندی، محل نگهداری متهمین است و زندانی مذکور از محکومین است، به اندرزگاه 8 یعنی محل نگهداری محکومین منتقل شد.

به گفته این منبع آگاه، چند روز پیش از طرح ادعا، ضیا نبوی، اعلام کرده بود که «به هر طریقی شده من به اندرزگاه 4 منتقل می شوم» و حتی عنوان کرده بود «که موضوع را رسانه ای می کنم تا مجبور شوند مرا به اندرزگاه 4 انتقال دهند.»

بازداشتگاه اوین یکی از پاکیزه ترین و منظم ترین زندان های سطح کشور است و از لحاظ بهداشتی در وضعیت مناسبی قرار دارد. بند 8 این زندان، دارای خشکشویی و پتوشویی است و پتوهای زندانیان، به طور مرتب شسته و ضدعفونی می شوند و در اختیار آن ها قرار می گیرد.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجرای ساس در زندان اوین؛ پاسخ قوه قضاییه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجرای ساس در زندان اوین؛ پاسخ قوه قضاییه"، کلیک کنید.