ماجرای قطعی کارتخوان های نانوایی ها چه بود؟

ماجرای قطعی کارتخوان های نانوایی ها چه بود؟

به گزارش خبرگزاری لاکو، محمد سلیمانی، رییس اتحادیه نانوایان سنگکی درباره قطعی کارت خوان های «نانی نو» در نانوایی ها گفت: از پنج صبح امروز که نانوایان کار خود را شروع کردند متوجه قطعی کارت خوان های نانوایی شدند. این قطعی تا ساعت 11 و 10 دقیقه صبح ادامه داشت اما از آن ساعت تاکنون اتصالات برقرار است و پرداخت از طریق نانی نو انجام می شود.

وی در گفتگو با ایلنا افزود: هنوز دلیل این قطعی مشخص نشده اما این اتفاق سبب سردرگمی نانوایان شد زیرا آنها در مواجهه با این قطعی یا مجبور بودند پخت را متوقف کنند و یا از مردم پول نقد بگیرند در حالی که بیشتر مردم پول نقد ندارند و نانوایی ها هم این ذهنیت را دارند که در صورت فروش نان با پول نقد و کاهش تعداد پرداخت های انجام شده از طریق کارتخوان نانی نو سهمیه آرد آنها کاهش پیدا می کند در نتیجه حاضر به فروش نان با پول نقد نمی شوند؛ این اتفاق در نقاطی به ایجاد درگیری بین نانوا و مردم هم انجامید.

سلیمانی اظهار کرد: این قطعی البته از طریق پیامک به نانواها اطلاع داده شده بود.

رییس اتحادیه نانوایان سنگکی خاطرنشان کرد: این مشکلات از آنجا ناشی می شود که ارایه کارتخوان به نانوایی ها در انحصار یک شرکت است، اگر این انحصار شکسته شود و یک یا چند شرکت دیگر هم بتوانند کارتخوان در اختیار نانوایی ها قرار دهند. در صورت قطعی یک کارتخوان نانوایان می تواند از کارتخوان دیگری استفاده کند.

وی تصریح کرد: پشتیبانی این شرکت به هیچ وجه خوب نیست و از زمان خرابی ساعت مشخصی را برای اتصال دوباره به اتحادیه اعلام نکردند و تنها هر 10 دقیقه یک بار می گفتند 10 دقیقه دیگر وصل می شود تا سرانجام در ساعت 11 و 10 دقیقه وصل شد، این در حالی است که نانوایی ها و مردم نمی دانستند این قطعی ممکن است تا چه زمانی طول بکشد و اتحادیه هم امکان اطلاع رسانی به همه نانوایی ها را ندارد.

وی گفت: ما پیش تر درباره احتمال وقوع چنین مشکلی با مسیولان صحبت کرده بودیم با این حال تاکنون راهکاری اندیشیده نشده است.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجرای قطعی کارتخوان های نانوایی ها چه بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجرای قطعی کارتخوان های نانوایی ها چه بود؟"، کلیک کنید.