مدارس استان قم سه شنبه تعطیل است

مدارس استان قم سه شنبه تعطیل است

آفتاب نیوز :

سیدمحمد آقامیری ضمن عرض تسلیت شهادت رییس محترم جمهور و هییت همراهشان اظهار داشت: آیت الله رییسی همواره دغدغه مردم را داشت و در جلسات مختلف به ما استانداران تاکید داشت که باید مراقب مردم باشیم.

وی افزود: ایشان عزم راسخی برای حل مشکلات مردم داشته و در این مسیر هرگز خسته نشده و کم نیاوردند.

استاندار قم در ادامه سخنان خود با اشاره به ساعت فعالیت ادارات استان گفت: در آخرین جلسه ای که داشتیم مقرر شد با توجه به میزبانی مردم قم از پیکر مطهر شهدای راه خدمت؛ کلیه دستگاه های اجرایی و دولتی قم فردا تا ساعت 12 فعالیت داشته باشند.

وی اشاره کرد: همچنین مدارس استان اول خردادماه تعطیل بوده و دانشگاه های استان نیز تنها تا ظهر دایر هستند.

آقامیری خاطرنشان کرد: مطابق تصمیم هییت محترم دولت کلیه امتحانات مدارس در سراسر کشور تا پایان هفته لغو و زمان جایگزین از طریق وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به زمان تشییع پیکر پاک شهدای راه خدمت در استان قم عنوان کرد: پیکر مطهر این عزیزان عصر فردا ساعت 16 و 30 دقیقه از بلوار پیامبر اعظم (ص) بر روی دست مردم شریف قم تا مسجد مقدس جمکران تشییع خواهند شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدارس استان قم سه شنبه تعطیل است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدارس استان قم سه شنبه تعطیل است"، کلیک کنید.