مدیران سهل انگار در صورت عدم رسیدگی به مشکلات مردم توبیخ می شوند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

مدیران سهل انگار در صورت عدم رسیدگی به مشکلات مردم توبیخ می شوند - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، علیرضا فخاری عصر سه شنبه در حاشیه حضور در سامانه پاسخگویی تلفنی «سامد» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز توفیق داشتیم در مرکز ارتباطات «سامد» 111 با تعدادی از مردم استان تهران ارتباط مستقیم داشته باشیم و مسایل و موضوعات مختلف شهری و روستایی از سوی مردم را بشنویم.

وی در ادامه به موضوعات مطرح شده از سوی مردم پرداخت و گفت: یکی از موارد مهم مطروحه مربوط به مشکلات شهرک های مختلفی که فاقد امکانات و ظرفیت های حوزه خدمات شهری است بود که بعضی از موارد خاص در ملارد ذکر و مقرر شد فردا به ملارد رفته و از منطقه بازدید و مشکلات را مورد بررسی قرار دهیم.

استاندار تهران عمده مشکلات مطرح شده را مربوط به اختلافات بین شهرداری و اعضای تعاونی مسکن عنوان کرد و افزود: باید مشکلاتی که از گذشته باقی مانده حل و مردم از خدمات اولیه در حوزه های بهداشتی، درمانی، خدماتی و همچنین آسفالت خیابان ها بهره مند شوند.

فخاری به مشکلات ثبتی مطرح شده از سوی مردم اشاره و بیان کرد: برخی موارد نیز مربوط به خلف وعده شهرداری ها بود که برای اجرای تعهدات همزمان با فرماندار ملارد تماس داشتم که بتواند در زمان کوتاهی مشکل را رفع کند.

استاندار تهران اضافه کرد: ارتباطات مردم از طریق سامانه «سامد» نشان داد که بسیاری برای رفع مشکلات شان، اگر تسلط بر قانون ندارند ممکن است فرایند قانونی و اجرای بعضی از موضوعات را هم ندانند لذا اینگونه ارتباطات کمک می کند تا آگاهی دو طرفه افزایش یابد.

فخاری گفت: مسوولان باید بدانند در سطح استان چه مشکلاتی وجود دارد و هم به لحاظ فراوانی و هم به لحاظ اهمیت آنها، ضمن اینکه مردم هم آموزش می بینند تا در یک ارتباط مستقیم از چه مسیری برای رفع مشکلات شان اقدام کنند.

وی در مورد مطالبات مردم اظهار کرد: مردم در اولین فرصت برای حل مشکلات خود به فرمانداری شهرستان خود مراجعه کنند یا از طریق ارتباط با شماره 111، طرح مساله کنند تا فرایند رفع مشکل آنها انجام شود البته مردم می توانند با دفتر استانداری تهران هم برای طرح موضوع و مشکلات شان ارتباط برقرار کنند.

وی در مورد کوتاهی برخی مدیران در سطح استان در حل مشکلات مردم افزود: یکی از موضوعاتی که مردم استان از آن گله دارند از این دست موضوعات است که ناشی از جهل به قانون است و یا موضوعی که ربطی به آن مسوول ندارد و اگر مسوول مربوطه سهل انگاری کند، توبیخ می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیران سهل انگار در صورت عدم رسیدگی به مشکلات مردم توبیخ می شوند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیران سهل انگار در صورت عدم رسیدگی به مشکلات مردم توبیخ می شوند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.