مردم حق مشارکت خود را نادیده نمی‌گیرند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

مردم حق مشارکت خود را نادیده نمی‌گیرند - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

ناصر دستاری در گفت‌وگو با خبرنگار لاکو، اظهار کرد: بنده نیز همچون سایر هموطنان با برانکارد و ویلچر در صحنه انتخابات شرکت کرده و رأی خود را به صندوق آرا می‌ریزم تا ثابت کنم بعد از گذشت ۴۶ سال این ملت بالنده و پاینده در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی حاضر و مهیا هستند.

وی تصریح کرد: تک تک این آرا تیری به قلب دشمن و آرامشی به قلب دوستداران است تا همه بدانند که این نظام در سایه رکن جمهوریت و اسلامیت به حیات خود ادامه می‌دهد.

جانباز ۸۰ درصد دوران دفاع مقدس گفت: ما امروز به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفتیم و در جشن بالندگی و عزت‌آفرینی سیاسی حاضر شدیم تا بار دیگر نشاط و سرزندگی جامعه را در تداوم این نظام ارزشی به دنیا ثابت کنیم.

دستاری افزود: هر چند ماه‌ها است که دشمنان تبلیغ می‌کنند تا حضور مردم را کم‌رنگ جلوه دهند اما با توجه به حضور تمام سلایق در انتخابات ریاست جمهوری، شایسته است تا ملت ما با مشارکت بالا بار دیگر این فتنه‌گری‌ها و توطئه‌ها را خنثی کرده و به ارکان نظام رأی مثبت دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: این حضور باشکوه در حقیقت رأی به تداوم نظام و راه عزتمند شهدایی است که جان در طبق اخلاص گذاشتند تا ملت ایران آزاده و عزتمندانه به حیات خود ادامه داده و لحظه‌ای تسلیم دشمنان و بدخواهان نشوند.

دستاری از اهالی استان اردبیل خواست تا در این فرصت بی‌نظیر و تاریخی حق مشارکت خود را جدی گرفته و در این عرصه حاضر شوند تا بار دیگر صحنه‌های تاریخی در عظمت و شکوه این کشور به ثبت برسد.

جانباز ۸۰ درصد دوران دفاع مقدس اضافه کرد: ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های شهدا همپای این ملت در این صحنه‌ها حاضر هستند تا بار دیگر نشان دهند که ذره‌ای از اعتقاد، باور و یقین خود به آرمان‌های نظام عقب‌نشینی نکرده بلکه در صحنه دفاع از نظام حاضر و مهیا هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم حق مشارکت خود را نادیده نمی‌گیرند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم حق مشارکت خود را نادیده نمی‌گیرند – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.